Mehrab

Značka:

Rasasi

Složení (neověřené)

HLAVA: růže, šafrán

SRDCE: kouřová ambra, tabák
ZÁKLAD: pižmo, dřeva, živočišné tóny

  • 22.07.12

Arabské parfémy mám ráda. Mám ráda je doma na zápěstí a čichám, čichám, labužím si v nich a jsou pro mne vítanou změnou ve světě vůní a trochu i terapií. Bohužel mé vnímání arabských parfémů je takové omezené, jelikož je mám za navzájem si velmi podobné vůně. Tedy kouř a něco. To něco je dělá odlišnými sobě si navzájem, ale základ stejně tam je a bude velmi si podobný v každém z nich(tak to vnímám já).
Mehrab je ze začátku ostřejší a cítím až téměř kyselé tony, které jsou naštěstí mírněny ambrou a kouřem(základ vůně). Šafrán a růže spolu s ostatními složkami ve mě vyvolávají i vůni ovoce, i když tam není a okolo toho všeho se jako vítr prohání hřejivě dřevitý odstín. Celkově vnímám vůni, jako mírně dráždivou pro její ostrost se znatelnou stopou jisté hořko kyselosti na sladko kouřovém základě.
K samému závěru hořkost zmizela a je to dle mne divně sladkokyselá a mírně kouřová a již i méně ostrá vůně. Něco mne tam vadí a možná právě i ta její univerzálnost není zcela v pořádku. Pere se to tam a není to takové, jak by to mělo být u unisex vůní. Pánský střed a konec spíše dámský. Vlastně mně to přijde, že by pánská část vůně chtěla porazit tu dámskou a obě mají síly stejně a ne a ne pochopit, že mají jít vedle sebe a ne proti sobě. Každopádně se nejedná o vůni špatnou a něčím hroznou, je i zajímavou. (arabský parfém je téměř každý)
Výdrž velmi dobrá.

Nahlásit

Hodnocení parfému Rasasi Mehrab

Líbí se mi (1) 33%
 
Neutrální (2) 67%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama