The Different Company Pure eVe
 

Pure eVe

Značka:

The Different Company

Rok:

2011

Složení (neověřené)

pižmo, lehký vánek, lněný květ, bílá růže, cedr, calisson

od 2560 Kč
  • 22.08.16

Po prvním stříknutí jsem si říkala není špatná, ale čekala jsem víc, asi po 10 min. jsem se v duchu vůničce omluvila, je to taková mazlivá, jemná vůně, ve které cítím čistotu luxusního mýdla a jemnou vůni mandliček, vůně se po rozvinutí vcelku nemění, a podle mě je i vhodná jako dárek, výdrž velmi dobrá, jedno ranní navonění vydrží s přehledem do odpoledne.

Nahlásit
  • 06.03.15

Stalo se vám někdy, že jste se vůbec necítili dobře a neměli jste chuť na žádnou vůni? Občas se mi to stává a každé výraznější aroma mě vysloveně ruší. A právě proto a přesně od toho je tady Pure Eve.
Pro můj nos je to delikátní vůně čistě vypraného bavlněného prádla vlajícího za slunečného letního dne ve vánku poblíž kvetoucích mandloní. Jemné pižmo a mandlový poprašek. Mimořádně příjemná, intimní a uklidňující vůně s úžasnou výdrží. Naprosto se mnou splyne, takže ji na sobě ani nevnímám.

Nahlásit
  • 06.07.14

První nádech - nic. Ještě se mi nestalo, abych vůni vůbec necítila.
Kde je chyba ? Je to jedno snítko kopru na kůži fakt, nebo mámení ?
Vycházím ze sluncem rozehřátého pokoje ven, do večerního chládku.
A ano, vůně již přichází.
Hned zkraje čiré pižmo, ani není křupavé, je jemné, tolik jemné, že na rozehřáté kůži nebylo téměř cítit. V chladu je výraznější, zůstává však klidné.
Přidává se mandlový tón, jemný, lehký, s cukrovým popraškem.
Později vnímám kostku cukru, hranu kostky cukru, vůně se vlní, střídá mandlovou a lehce nasládlou polohu — odhaduji IsoE, vůně je lehoučká a čím dále příjemnější. Později tóny narůžovělého pudru, drží se u těla, malá sillage, vůně je intimní. Výdrž střední, po počáteční nespokojenosti mohu dát …ano, líbí. Souladná, klidná.

Nahlásit
  • 17.09.11

Jemná, lehká, čistá až průzračná vůně, zároveň ale pudrově hřejivá. Po rozvonění jemná gurmánka se sladkými mandlemi. Málokdy se stane, aby název tak dokonale korespondoval s vůni samotnou. A navíc dobře drží.

Nahlásit

Hodnocení parfému The Different Company Pure eVe

Líbí se mi (97) 81%
 
Neutrální (18) 15%
 
Nelíbí se (5) 4%

Reklama


Reklama