Tom Ford for Men

Značka:

Tom Ford

Rok:

2007

Složení (ověřené)

cypriol, citrus, silice z citronových listů, bergamot, mandarinková kůra, bazalka, fialkové lístky, zázvor, pomerančový květ, černý pepř, tabák, květ grapefruitu, ambra, cedr, pačuli, vetiver, větvičník, kožené dřevo

Parfuméři:

Cassar Yves

Kategorie:

květinová, chyprově dřevitá

  • 02.01.12

Toto je moje první vůně Tom Ford a rozhodně nezklamala.
Hodí se ideálně na denní použití, do kanceláře, na chladnější období pro muže nad 25 let. Neveze se na tradiční vlně sladkých, aqua, fresh pánských vůní, ale je velice tradiční a připomíná vůně spíše staršího data z 70 a 80-tých let. Na rozdíl od nich je velice příjemná, řemeslně výborně zvládnutá a nehrozí u ní negativní reakce okolí jako starších klasik. Začátek citrusový, později pepř, zázvor, tabákové listy v perfektním mixu, končí docela temně s patchouli a vetiverem. Trvanlivost 4-5 hodin bez problémů pří aplikaci většího množství i více. Cena mírně vyšší, dají se rozhodně sehnat levnější vůně podobné kvality, ale Tom Ford je značka za kterou si rád připlatím. Nečekejte od tohoto produktu žádné zázraky, čekejte kvalitu, která splní svůj účel.
P.S.
A reklamu na tento produkt považuji za mistrovské dílo, možná je lehce vulgární, ale říká přesně to co se snaží vyjádřit většina marketingových mágů, ale jednoduše bojí.

Nahlásit

Hodnocení parfému Tom Ford Tom Ford for Men

Líbí se mi (17) 77%
 
Neutrální (3) 14%
 
Nelíbí se (2) 9%

Reklama


Reklama