Baby Blue Jeans

Značka:

Versace

Rok:

1995

Složení (neověřené)

HLAVA: levandule, citron, bazalka, růžové dřevo
SRDCE: pelargónie, karafiát, heliotropin, šalvěj
ZÁKLAD: pačuli, cedr, santalové dřevo, benzoin

Kategorie:

citrusová

  • 09.06.14

Dnes přišel tester Versace Baby Blue Jeans. Po prvním nástřiku jsem se zhrozil, neboť to vonělo jaksi divně. Až po chvilce jsem mu snad přišel na chuť. Vůně je neobvyklá a svým způsobem i nevšední, protože jsem takovou vůni ještě na mužích necítil.

Nejprve to voní všechno paté přes deváté, ani jsem si nevybavil ty citrusy s mandarinkou, protože to tam fakt není cítit. Potom se rozvine vůně do vanilkově příjemné, vlezlé vůně, co musí prostě cítit každý a nezdá se mi, že je citrusově svěží. Do toho citrusu to má hodně daleko, cítím tam hodně bergamot s pižmem, pak vanilku rozmarýn, pačuli a cedr.

Vůně to je určitě zajímavá taková dost uhozená. Nevím, co si s ní mám vybrat a ani nevím, co mě na ní baví (někdy mě připomíná i repelent). Po chvilce mi zase připadá jako citronová limonáda či cukrová vata takový ten závan cukrátek, co táhne větrem, ale to pižmo je takové teplé. Levná a přitom zajímavá vůně neurazí nikoho, ale abych z ní skákal do odérové propasti, to tedy neee:o)) . Stojí za to jí mít v poličce a stříknout se, když chcete vybočit z řady, ale i si a ni zvyknout:o))

Nahlásit

Vlastnosti vůně Versace Baby Blue Jeans

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)

Hodnocení parfému Versace Baby Blue Jeans

Líbí se mi (6) 86%
 
Neutrální (1) 14%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama