Versense

Značka:

Versace

Rok:

2009

Složení (ověřené)

HLAVA: bergamot, zelená mandarinka
SRDCE: fík, mořská lilie, kardamomjas­mín

ZÁKLAD: cedr, santalové dřevo, olivové dřevo, pižmo

Parfuméři:

Morillas Alberto

Kategorie:

citrusově zelená

od 29 Kč
od 136 Kč
od 599 Kč
od 754 Kč
od 1040 Kč
  • 28.08.14

Versense som skúšala zo vzorky a výsledok ? Stačilo. Je to nudná, nezáživna, jemne citrónovo- drevitá, nasládla, monotónna vôňa… Od hlavy až po základ som necítila nič iné, iba tento nudný slabučko nasladnutý citrónik a ledva som čakala, nech to už skončí.

Nahlásit
  • 13.05.13

Počátek Versense je ovocně svěží. Cítím hlavně kiwi, i když ve složení uvedené není. Po 2 - 3 hodinách se však vůně úplně změní - sladkost a svěžest jsou ty tam. Změní se na suchou, dřevitou vůni. Hodiny a hodiny necítím skoro nic jiného než ztrouchnivělé dřevo. Versense je poměrně zvláštní, možná až divná. Podle mě má tato vůně daleko k tuctové letní svěžence. Popravdě řečeno, nedokážu si moc představit, kam bych ji nosila. Snad jednině na zadumanou, podzimní procházku lesem.

Nahlásit
  • 08.03.13

Versensi vnímám jako trpkou citrusovou vůni v tom dobrém smyslu. Nesladká, kořeněná (zřejmě kardamon v popisu složení) a dřevitá. Květiny necítím vůbec. Při podrobnějším zkoumání a očichávání cítím chvílemi cosi podobného z Premier Jour, ale je to vždy jen takový letmý dojem, který hned zmizí a Versence se ubírá úplně jinou cestou. Na mě Versense drží výborně, neoznačila bych jí za svěženku, spíš za takový energizér nejen do horkých letních dnů. Cítím se v ní hodně žensky, neoznačila bych jí za sportovní vůni do posilovny.

Nahlásit
  • 29.05.12

Je to jemná, svěží citrusová vůně, která připomíná léto u moře. Otevírá se zajímavou vůní citrusů - podle složení tedy asi zelená mandarinka, tato fáze trvá krátce, hned vzápětí nastupuje jasmín a lilie a následují dřevité tóny. Vydrží dlouho na kůži, na oblečení i dva dny. Hodně chválená a hodně mnou používaná v horkých letních dnech. Krásně osvěží a přitom to není typická svěženka - má mnoho zajímavých tónů.

Nahlásit
  • 12.01.12

Tahle vůně je jedním slovem nádherná. Nepřijde mi jako ohraná řídká zelená vodička. Cítím z ní citrusy, cedrové dřevo a vodní květiny. Všechny složky jsou v symbióze, žádná příliš „nevyčuhuje“. Mně tato vůně přijde velmi nevšední, jemná a přitom krásná. Ačkoliv je velmi svěží, klidně bych ji nosila i v zimě.

Nahlásit
  • 07.12.11

Připomíná mi okurčičky (v dobrém slova smyslu), nevím proč. Je to intenzivní sladší vůně, voním se s ní, když chci přebít parfém ostatních žen, na koncerty, na ples atd. Do kanceláře je příliš silná, někdy je mi z ní až těžko od žaludku. Ale to je můj problém, nechci nikoho odradit, to si žádná vůně nezaslouží.

Nahlásit
  • 29.10.10

Svěží zelená citrusovka, lehká (ale žádná řídká vodička), s dřevitými tony hladkého cedru. Příjemná vůně na jaro a chladnější léto s překvapivě dobrou výdrží.

Nahlásit
  • 09.03.09

Ničím převratná svěží vůně. Líbí se mi zpočátku výrazný kardamom, ale výdrž skutečné „svěžesti“ hodnotím jako průměrnou až slabou. Je to takový zelenější téměř nesladký „Bright Crystal“.
Elegantní flakonek s příjemně zelenou vodičkou uvnitř.
Nenáročnou zákaznici příjemně osvěží, náročnou nejspíš nenadchne. Podle mě padesátá variace na podobné téma: „hlavně to s ničím nepřehnat, aby se výsledek zalíbil většině“. Zadarmo bych ho určitě neodmítla :)

Nahlásit

Vlastnosti vůně Versace Versense

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Versace Versense

Líbí se mi (229) 63%
 
Neutrální (99) 27%
 
Nelíbí se (34) 9%

Hodnocení odbornice

  • 04.05.09

Říkala jsem si, že je to náhoda, ale teď je jasné, že není. Kdo letos nemá světle zelenou vůni, je out! I Versace se hlásí s vůní v lipově zeleném obalu a sběratele to svádí zakoupit Chérii L'Eau, Omnii Green Jade, Versense, Calyx Sheer, Eau de Pamplemousse, Rocher Green Summer a všechno to postavit vedle sebe na poličku. Bylo by to hezké na...

číst více

Reklama


Reklama