Secrets d'Essences - Rose Oud

Značka:

Yves Rocher

Rok:

2016

Složení (ověřené)

damašská růže, laoský oud, kmín, labdanum

Popis parfému:

Autorem této vůně je Annick Ménardo.

  • 06.10.16

Temné, dymové, suché ruže takmer až s arabským dojmom. Sýtočervené ruže, výdatne dymom presiaknuté, vysušené na páliacom slnku až do čierna. Ruže dodali krehkosť a dym istú temnotu až tajomnosť. Výdrž na oblečení viac ako 24 hodín, na pokožke (čo je individuálne) úctihodných viac ako 10 hodín (v mojom prípade). Nie že by táto vôňa nenašla svojho dvojníka, ale pre fanúšikov značky a zloženia (najmä pre svoju dostupnosť) určite ulahodí.

Nahlásit
  • 30.05.16

Vůně je to vcelku povedená, to se musí nechat. Ale popravdě nepřekvapila.
Je to sluncem prohřátá růže v záhoně, která voní hustě jako nektar a zacítíte ji, aniž by se vzduch pohnul. Nevím kde se v parfému vzala ta skořice, ale opravdu ji tam cítím. Kmín jsem nezaznamenala.

Nahlásit
  • 08.05.16

Růže je zde hodně v popředí, je hustá a sladká jako marmeláda, takový úžasný jahodov-růžový džem. Tmavě rudá růže, žádné ošklivé zelené tony. Růži dokresluje kmín, který do parfému tak úžasně sedí a je tam přesně a správně nakoncentrovaný. v parfému by mělo být i labdanum ale vzhledem k tomu, že nevím jak voní, nevím, co mám přesně v parfému hledat. a pak oud, který je tam také v menším množství, přesně pro naše evropské nosy, ale zároven tak, aby dodával vůni ten sexuální podton. Sexy parfém na všechny okamžiky, úžasné balení do kabelky.

Nahlásit

Hodnocení parfému Yves Rocher Secrets d'Essences - Rose Oud

Líbí se mi (26) 84%
 
Neutrální (2) 6%
 
Nelíbí se (3) 10%

Reklama


Reklama