Pur Désir de Lilas

Značka:

Yves Rocher

Rok:

2002

Složení (ověřené)

Kategorie:

květinová

  • 26.09.12

Tuto vůni jsem nakoupila k Vánocům švagrové a kamarádce, i se sprchovým gelem, a na mě už nezbylo… ale rozhodně se na ni chystám. Výdrž je naprosto neuvěřitelná, skutečně z oblečení i z pleti voní dlouhé hodiny, je to nádherně čistá vůně šeříku - nezkalená ničím jiným. Kdo miluje šeřík, tak se v této vůni může koupat od rána do večera.

Nahlásit
  • 16.07.12

Čistě šeříková vůně, která by mohla být jen o maličko méně sladší, než je. Podle mě se hodí hlavně na jaro nebo léto a je poměrně silná. Na oblečení vydrží neuvěřitelně dlouho. Z mé zkušenosti se hodně líbí mužům, vždy když mi došla, dostala jsem hned novou pro její oblíbenost.

Nahlásit
  • 09.03.12

Šeřík v celé své kráse. Vůně má poměrně slušnou výdrž. Na kůži později získá krémový, jakoby mandlový nádech. Tuto vůni bych asi nedokázala nosit dlouhodobě. Protože mám vůni šeříku spojenou s měsícem květnem, nosila bych ji v tomto období pro podtrhnutí jarní, romantické nálady.

Nahlásit
  • 02.11.11

Prostě šeřík. Jak už bylo zmíněno, v žádné jiné vůni není šeřík tak výrazný a čistý. Je to moje stálice, ke které se vracím. Musím mít ale na ni náladu, po delším čase se mi vždy nějak ,,převoní„. Na začátku je svěží a ,,zelená“, na konci jde do pudrová a gumovovanilková. Konec se mi nelíbí, je trochu bolehlavový. Taktéž chválím výdrž. Voní mužům i ženám. Všichni jasně a na první pokus poznají, že voníte tajemným šeříkem.

Nahlásit
  • 04.02.11

Autentický orosený šeřík i se zelenými lístečky.Po rozvonění přibyla trocha pudru a gumy (přirovnala bych to k čerstvě vybaleným jednorázovým gumovým rukavicím), ale nebylo to rozhodně nepříjemné. Konec větrově pižmový. Jemná tulivá vůně s velmi dobrou výdrží.

Nahlásit
  • 30.03.10

Opravdový krásný jarní šeřík, pokud po něm toužíte, v téhle vůni si ho opravdu užijete.

Nahlásit
  • 27.04.09

Úžasné, ešte som nikdy nevoňala tak autentický orgován /šeřík/
Veľmi podarené. Na strednú triedu celkom dobrá výdrž.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Yves Rocher Pur Désir de Lilas

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Yves Rocher Pur Désir de Lilas

Líbí se mi (91) 81%
 
Neutrální (16) 14%
 
Nelíbí se (6) 5%

Hodnocení odbornice

  • 13.09.07

Lilas je jarně omamná vůně šeříku v celé jeho kráse, včetně takového toho lehce zeleného podtónu, snad jen sladší, než by nutně musela být. Její výdrž mě šokovala, stříkla jsem si ji na rukáv (poučena zkušeností s pivoňkou a mimózou, že na oblečení vydrží o něco déle než na kůži, kde po ní za 15 minut není ani stopy), vůně prosákla na ruku, tam...

číst více

Reklama


Reklama