Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Satinée
 

Acqua di Gioia Eau de Parfum Satinée

Značka:

Armani

Rok:

2012

Složení (neověřené)

HLAVA: citron, máta

SRDCE: jasmín

ZÁKLAD: cedr, hnědý cukr, pryskyřice

  • 03.10.12

V první chvíli vás do nosu udeří citrusová ostrost s mátou. V srdci je jasmín. A právě jasmín s melounovou cukernatostí dává této vůní jiný level. Tvoří až protivnou, výraznou kombinaci. Ke konci má být cítit cedr, pryskyřice a hnědý cukr. Tak ten cukr, nevím zrovna jestli hnědý, je ve vůni od začátku do konce a možná tam někde dole se ozývá cedr. Základ je těžký, teplý a úporný ve své výdrži. Této vůně si dost lidí všimne, je velmi dobře zapamatovatelná.
Ač se to z názvu, balení ani složení nezdá, jedná se o těžkou, vodně-jasmínovou vůni. Několikadenní držák. A taky držitel obrovského počtu komplimentů od lidí, kteří běžně vůně nechválí.
K této limitce dostanete navíc perleťový lesk, na pokožce vypadá vkusně. Nicméně tuto vlastnost oceníte spíš v létě. V zimě bych si raději koupila Essenzu:-)
Tento parfém by se mi neměl líbit, ale líbí…Tak už to v životě někdy chodí.

Nahlásit
  • 18.04.12

V jednoduchosti je krása. Tato vůně je čistá a svěží, pořídila jsem si ji vyloženě na horké a parné letní dny, ve kterých nebude dusit ani mě ani mé okolí. Začátek je sladce citrónový a stále se rozvíjí do svěžích vodních a jasmínových tónů, citrusy jsou však stále zřetelné. Někomu se může vůně zdát štiplavá, ale jak jsem říkala, je osvěžující na léto. Výdrž je výborná na oblečení, na kůži střední. Kdo hledá luxusní svěženku, právě ji našel.

Nahlásit

Hodnocení parfému Armani Acqua di Gioia Eau de Parfum Satinée

Líbí se mi (13) 81%
 
Neutrální (2) 13%
 
Nelíbí se (1) 6%

Reklama


Reklama