Armani Si
 

Si

Značka:

Armani

Rok:

2013

Složení (neověřené)

HLAVA: akácie
SRDCE: frézie, májová růže
ZÁKLAD: vanilkapačuli

od 1645 Kč
od 2499 Kč
od 2307 Kč
  • 27.03.15

Armani Si EdT (2015)

Hned po aplikaci je cítit intenzivní bergamot a mandarinka, černý rybíz opravdu minimálně. Tak cca po půl hodině se vynoří máslová hruška, nic do nosu bijícího, je příjemná. Růže na mně vyniká jemně, pačuli necítím. Vůně se nakonec usadí do příjemné vanilky se znatelnou stopou bergamotu, mandarinky a růže.

Žádnou prudkou eleganci ve vůni nenajdete. Bude slušet mladé rozvrkočené slečně v tričku a džínách, bude slušet i dámě v kostýmku.

K vůni LVEB bych ji nepřirovnávala, žádnou podobu nevnímám.

Koncentrace EdT, výdrž vůně celodenní.
Musím podotknout, že ji sluší chladná rána a sychravé počasí.

Nahlásit
  • 29.01.15

Dřevitě kořeněná sladkost, doplněná jemnou vanilkou, ovocem a pačuli, to se mi líbí. Termín Fruitchouli, kterým ji někdo označil na Fragrantice, k ní opravdu sedí.
Je to vůně nesmírně ženská, elegantní, mám chuť napsat nepřehlédnutelná. Sladká je mému nosu tak akorát, ale co je pro jednoho akorát, může být pro jiného příliš. Jde výrazně do prostoru, provoní celou místnost a výdrž bych označila za lepší průměr. Na oblečení celý den i déle. Mezi klasické gurmánky bych ji však neřadila, přeci jen svěže fréziový tón (já cítím i zelené stonky) ji dává určitou lehkost.

Reklama na Sí od Giorgio Armani běžela v předvánočním čase tolikrát, že dokonale modré oči Kate Blanchett a text reklamy znám nazpaměť. Doufám, že ani přes líbivé složení a sílu reklamy nedosáhne takové popularity jako LVEB.

Sì ai sogni, sì alla libertà, sì alla vita, sì al silenzio, sì alla seduzione, sì all’emozione, sì alla follia, sì all’amore, sì a un nuovo inizio, sì alla serenità, sì alla forza, sì a noi due, sì a me stessa.

Nahlásit
  • 27.09.13

Medové květiny s vanilkovým dřevem - ale jemné, vzdálené (jakoby za sklem). Lehce mě ale rušil jakýsi vodní konvalinko-fréziový podtón (a la L'Eau d'Issey či Acqua di Giò) - po rozvonění se ale tiše vytratil a zbylo jen sladké dřevo s květinovým pižmem. Obecně vzato je to typická vůně z kategorie „líbivek“, vcelku decentní a příjemná.

Nahlásit

Hodnocení parfému Armani Si

Líbí se mi (179) 69%
 
Neutrální (46) 18%
 
Nelíbí se (36) 14%

Reklama


Reklama