Avon Flower by Cynthia Rowley EDP
 

Flower by Cynthia Rowley EDP

Značka:

Avon

Rok:

2008

Složení (ověřené)

lilie Casablanca, frézie, kašmírové dřevo, vanilka, pleťové pižmo, sametová dřeva, santalové dřevo

  • 30.04.09

Když jsem dostala vzorek této vůně a zkusila jsem si ji, zabila mě vůně lilie, i když dojezd byl hezký. Zavrhla jsem ji jako moc silnou.
Pak jsem ovšem začala hledat vůni lilie, jednak proto, že mám lilie jako květiny ráda, voní mi a voní také mému snoubenci. Hledala jsem na fóru s pomocí přítomných dam vůni, kde by se lilie nacházela, nebo která by tak voněla.
Moc jsme toho nevymyslely (jedna doporučená byla nedostupná - Des Lys od Annick Goutal a druhá mi voněla jako roštěnka - Pleasures Intense od Estée Lauder).
Pak si jerry vzpomněla, že právě Flower voní po liliích…
Na začátku jsou skutečně cítit pomstivé lilie a začátek je hodně po nich. Závěr vůně je pak pěkně bíle květinový. Žádný zázrak, ale za tu cenu má vůně skvělou výdrž.

Nahlásit

Hodnocení parfému Avon Flower by Cynthia Rowley EDP

Líbí se mi (32) 51%
 
Neutrální (11) 17%
 
Nelíbí se (20) 32%

Hodnocení odbornice

  • 21.11.08

Nedávno vydaná novinka U by Ungaro není prvním počinem, v němž Avon spojil své obchodní síly s nějakým návrhářem. Kromě Rouge a Noir nesoucích jméno Christiana Lacroixe je tu také Cynthia Rowleyová, módní návrhářka, která začínala na konci osmdesátých let. Svůj vstup do módního byznysu drze zahájila uspořádáním módní přehlídky, na niž pozvala...

číst více

Reklama


Reklama