Bvlgari Aqva Divina
 

Aqva Divina

Značka:

Bvlgari

Rok:

2015

Složení (ověřené)

bergamot, sůl, zázvor magnolie, kdoule tóny dřeva, ambra, včelí vosk

od 29 Kč
od 328 Kč
od 433 Kč
od 530 Kč
od 495 Kč
od 213 Kč
  • 03.09.15

Len trošku som bola sklamaná. Čakala som väčší náboj od tejto vône, avšak napriek tomu je pekná. Bvlgari Aqva Divina skutočne vonia po soli a bergamote - čo sa úvodu vône týka. Veľmi zaujímavá kombinácia, prímorská,vybavil sa mi prístav s loďami v zátoke niekde v Taliansku :) Je kľudná, nevystrkuje rožky, svieža, miestami skĺzava do pánskych tónov, čo je veľmi príťažlivé. Po rozložení vône vnímam nasládly santal, ale sviežosť si stále zachováva. Páči sa mi, na leto môže byť krásna a veľká pochvala a palec hore aj za flakón, ktorý je ako zo sna. Biela so zlatou je moja obľúbená kombinácia a našťastie nie je otrasný plastový tak, ako Omnie. Tento pripomína ploský, oválny kameň.

Nahlásit
  • 07.05.15

Může být vůně hořká i slaná současně? Úplně na začátku cítím velmi hořkou grepovou kůru, spíš bílé grepové slupky, které obalují šťavnatou dužinu. Předpokládám, že je to bergamot. Potom nastupuje čerstvě nastrouhaný a poměrně ostrý zázvor, který se promíchal s krystalky hrubé mořské soli. A nakonec na mě vykoukne kadidlo a jemné prachové dřevo.
Je to vůně velmi neotřelá, originální a žádnou podobnost s čímkoliv jiným si nevybavuji. A dobře drží. Uznávám, že chvílemi má mírně pánský podtón (to ta sůl), což ale není vůbec na škodu.
Na léto si ji ráda pořídím. Flakón je prostě na jedničku.
Jen malá douška závěrem. Manžel cítí čerstvý koprový dip, případně koprovou omáčku.

Nahlásit
  • 06.05.15

Všichni to známe, pověstný klid před bouří…
Ano, je to tam. Není to jeden z těch dní k padnutí, kdy po týdnu veder přijde vítr, černé mračno, průtrž a zase je k padnutí. Ani slunný den u moře. Je zataženo, mraky jsou šedožluté, těžké a jsou tak nízko že i venku máte pocit, že jste stále někde v pokojíku. Větřík vane jen lehce, vlny na vodě mají barvu mraků a vy se rychle běžíte vykoupat, než to spadne. Cítíte to vlhko, sůl, dřevo.. a klid, před bouří…
Je to krásná, po dlouhé době originální a určitě ne univerzálně líbivá letnička.
Pro ty, co nezkoušely.. Co ucítíte? Dřevo, trochu zázvoru a sůl, vlhko, závan květin a včelý vosk, med, ale s minimem sladkosti.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Bvlgari Aqva Divina

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Bvlgari Aqva Divina

Líbí se mi (31) 62%
 
Neutrální (13) 26%
 
Nelíbí se (6) 12%

Reklama


Reklama