Chanel Les Exclusifs: 1932
 

Les Exclusifs: 1932

Značka:

Chanel

Rok:

2012

Složení (neověřené)

Popis parfému:

Od roku 2014 je kromě koncentrace EdT vyráběna i jako čistý parfém.

Kategorie:

květinově ovocná

  • 02.04.14

První dojmy natěšeného nosu: Jé, to je krásné! Jů, zemitý kosatec jako v 31 Rue Cambon! A hele, možná trochu víc kosatec z 28 La Pausa!! Střih… a vůně se na chvilku stane šťavnatou a křupavou a malinko a nečekaně i ovocnou – dva půlměsíčky zeleného jablka Granny Smith se sklenkou citronády, namíchané v ideálním poměru. Aldehydy nechybí, jsou srovnané, nehalekají. Svěží a lehce ovocné tóny mizí a nastupuje kytičkový kaleidoskop: jasmín, růže, magnólie, lilie a hyacint (ten podezřívám ze zelených tónů) a samozřejmě kosatec, který teď už spíš jen tiše oddychuje po tom hvězdném úvodu. Základ vůně je jemně dřevitý, nepříliš sladký. Devatenáct set třicet dvojka se drží u těla, o nějakém vyrážení do prostoru nemůže být řeč. Výdrž je slušná, ale bude záležet na vnímání toho kterého nositele, jako obvykle. Hezká a elegantní. A mohla by potěšit milovnice těžko sehnatelné limitky Une Fleur de Chanel! ;)

Nahlásit
  • 20.03.13

Ten začátek! Copak ono existuje něco jako ovocnej… co ovocnej, bonbonovej! kosatec? Existuje a nastopéro za tím stojí jasmín. Čerstvej a tak trochu mejdlovej jasmín nenápadně přihozenej ke kosatci. K těm dvěma se vtírá údernej vetiver – no jistě 31 Rue Cambon je pozorným s starostlivým otcem. Orris a pudr jsou matčiny geny, 28 La Pausa se nezapře. Za kmotru šla tentorkát Iris Silver Mist a dala malý do vínku svazek mrkví, svý erbovní znamení.
Při první zkoušce mě rozpoltila. Na jednu stranu všechno, co mi vadí na Rue Cambon, na druhou stranu… tohle je tak typickej Chanel! Zkouším, zkouším a říkám si no jo, zase něco křišťálově čistýho, nic pro mě. Ale ona pracuje. Tiše a pilně. A najednou koukám a mám pocit, že se bez ní neobejdu. Šmrnc má jak bič, jasmín je geniální. Když si vezmu, jak málo mi při první zkoušce chybělo ke zklamání…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Chanel Les Exclusifs: 1932

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Chanel Les Exclusifs: 1932

Líbí se mi (69) 86%
 
Neutrální (11) 14%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama