Dior Miss Dior Blooming Bouquet
 

Miss Dior Blooming Bouquet

Značka:

Dior

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: sicilská mandarinka
SRDCE: růžová pivoňka, damašská růže, meruňka, broskev
ZÁKLAD: bílé pižmo

od 3045 Kč
  • 05.02.16

Jedna z nejkrásnějších vůní, které jsem kdy měla. A že jsem jich měla možná 50… Je jiskřivě jemná. Jemně elegantní. Okouzlující, s výraznou mandarinkou, která ovšem nečpí, neruší, není nepříjemná a je dobrým základem pro ovocnou složku. Navzdory tomu, že se jedná o EDT má na mě osobně výdrž dobrou, minimálně 10 hodin. Baví mě na ní její originalita, nenapodobitelnost, rukopis, který Dior má a který jinde „neucítíte“.. Tahle originalita mě velmi baví…
A teď k parfému samotnému: v hlavě je ona sicilská mandarinka, zde ve velmi zdařilé podobě, jak jsem psala výše, nečpí, nevyznívá chemicky ale velmi přírodně. Ta je vážně výrazná, takže je začátek ryze ovocný. V srdce se ukrývá růžová pivoňka, damašská růže, meruňka a broskev. Tyto čtyři složky jsou nádherně zkloubeny tak, aby žádná z nich nevyčnívala, ale všechny se briskně doplňovaly. A povedlo se. V základu najdeme bílé pižmo, které vůni „podrží“ na kůži, ozvláštní, dodá jí krásný ocásek v závěru.
Prostě za mě: pecka. Kdo si libuje v lehčích, ale zato originálních vůních, neměl by zrovna tuhle opomíjet.

Nahlásit
  • 07.03.14

Jemná, tělová, pižmově nasládlá, květinková, s lehkým ovocným nádechem - něžná vůně pro luční vílu. Je opravdu výrazně lehká, až „průsvitná“, čímž má hodně společného se svojí skorojmenovkyní Miss Dior Chérie Blooming Bouquet.

Nahlásit

Hodnocení parfému Dior Miss Dior Blooming Bouquet

Líbí se mi (80) 83%
 
Neutrální (12) 13%
 
Nelíbí se (4) 4%

Reklama


Reklama