Baby Musc

Značka:

El Nabil

  • 10.02.12

Očekávala jsem lehkou vůni pižma s ještě lehčím nádechem citrusů. Bohužel mi přijde, že citrusy jsou dost agresivní oproti složce pižma, která mi v parfému hodně zaniká. Připomíná mi to spíš osvěžovač vzduchu nebo prací prášek, ale vůni miminka ne.

(U těchto olejových pižmových parfému se mi osvědčilo nalít pár kapek do lahvičky s rozprašovačem a dobře převařenou vodou. Tím vznikne taková lehká parfémová voda, kterou se po koupeli celá nastříkám a výsledek se mi zdá lepší a příjemnější, než když si silnou vrstvu natřu jen na jedno místo. Tak vyzkuším i s Baby Muscem, třeba bude výsledek lepší.)

Nahlásit
  • 18.12.11

Tešila som sa na jemné pižmo,ale obklopila ma vôňa čistoty,pracieho prášku a mydla.Ovoniavala som a celkom sa mi to pozdávalo,ale po chvíľke sa mi to rozležalo do niečoho,čo mi pripomínalo detstvo…napínala som mozgové závity a vtom mi to došlo.Keď som bola malé dievča,prišla do módy aromalampa a k tomu vonné olejčeky.Dostala to moja mama k narodeninám a vtedy som bola z toho i z tej vône nadšená.Ten olejček sa volal myslím Jemný vánok(alebo Jarný vietor?) a vonia to naozaj skoro rovnako ako Baby Musc :-) Čakala som niečo iné,ale celkom sa mi pozdáva…i keď sa hodí skôr ženám,ktoré nechcú budiť pozornosť výrazným,ťažkým parfumom,ale radšej voňajú čistotou a sviežosťou.
Manželov postreh:ako dlho nevypustená,odstáta vaňa :)

Nahlásit
  • 12.10.11

Název je lehce zavádějící - není to vůně miminka, ale spíš vůně dětského oblečení, vypraného v pracím prášku s nahořklou citrusovou vůní. Je hodně tělová (ale rozhodně ne nějaká slabá) - do okolí se nešíří takřka vůbec.

Nahlásit

Hodnocení parfému El Nabil Baby Musc

Líbí se mi (23) 58%
 
Neutrální (14) 35%
 
Nelíbí se (3) 8%

Hodnocení odbornice

  • 09.01.12

Baby Musc bude zklamáním, jestliže čekáte avirilovou vůni českého miminka. Arabky své prcky očividně opečovávají jinak. V Baby Musku každopádně není cítit žádná kosmetika, je to velmi jemná, tichá vůně kůže s citrusy - právě vyprané, ještě vlhké košilky a dupačky, možná vykoupané dítě, zrovna vyndané z vaničky, nebo aroma dětského šamponu…...

číst více

Reklama


Reklama