Amber Mystique

Značka:

Estēe Lauder

Rok:

2013

Složení (neověřené)

ambra, taifská růže, bulharská růže, oud, černý rybíz, maliny, růžový pepř, ylang-ylang, jasmín, kadidlo, santalové dřevo, pačuli, labdanum, kůžepižmo

od 409 Kč
od 1256 Kč
  • 15.09.15

Rudá růže, semišové okvětní plátky padají a voní omamně, sladce, voní dálkami - pouštní růže. Přidává se měkká přítulná zlatá ambra, sladké santalvé dřívka a jemné kouřové tóny, které dodají vůni nádech tajemna. Příjemným bonusem je závan mých oblíbených lesních plodů, maliny, černý rybíz, já tam mám i ostružiny. Babička vaří džem, bublá na plotně, voní, je hustý, úplně ho cítím, jak ho ochutnávám. V závěru zavoní nové kožené rukavičky, ale jen tak zdáli, aby nenarušily celou tu nádheru. Je to nádherná plná vůně, měkkká, zároveň dravá, přítulná i sexy, je to nádherná ženská. Bála jsem se „pánských tónů“, necítím je ani na chvilku, jedna z nejkrásnějších vůní růží, pojetí ambry pro náročné nosíky a nádherně vyvážená kompozice složek. Mohla bych vyprávět příběh, který se mi promítá v hlavě jako film, ta vůně totiž vyvolává emoce, zavádí do koutů, které už byly zaváty pavučinami.

Nahlásit
  • 09.02.14

Pěkná sytá ambra s náručí růží a pačuli. V pozadí cítím mimořádně povedený maliny, a ty jinak poměrně aristokratický vůni dodávají mírnou rozjařenost. Vynikající výběr ingrediencí, solidní základ a mimořádná výdrž = Estée Lauder překvapila, při trochu větší intenzitě bych si ji spletla s montalkou.

Nahlásit

Hodnocení parfému Estēe Lauder Amber Mystique

Líbí se mi (67) 77%
 
Neutrální (14) 16%
 
Nelíbí se (6) 7%

Reklama


Reklama