Estēe Lauder Youth Dew Amber Nude
 

Youth Dew Amber Nude

Značka:

Estēe Lauder

Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: hořec, magnólie, zázvor, čaj, grapefruit

SRDCE: červený karafiát, jasmín, ylang-ylang, Koření, černá růže
ZÁKLAD: ambra, vetiver, santalové dřevo, pačuli, hořká čokoláda

  • 26.09.12

Na začátku mám vždy pocit,že je to fakt síla a ona to taky síla je.Začátek je drastickej a překvapí pokaždé…ale už se s touto vůní nějaký ten rok známe,takže vím,co od ni mohu očekávat.
Z té příšerně štiplavé počáteční nálože se na mne vůně rozloží do nádherné suché vonné ambrové tyčinky,nezapá­lené,..přelité teplým černým čajem se zázvorem a kapkou citronu.
Je to těžší spíš zimní vůně a rozhodně na ni musí mít nositelka náladu a splynout s ni v jedno tělo,jednu duši.Pak je z ni plná,sytá,ženská ambrová vůně,zdůrazňuji tu ženskost,.....-ženu,která stojí mimo dav,je hrdá,hluboká,vy­jímečná se smyslem pro etno a moderno současně.
Napoprvé doporučuji stříknout a dlouho,dlouho nečichat,protože ta první rána otupí čichové buňky natolik,že pak vlastně ani nevíte… :-) pak máte šanci poznat onu teplou mystickou a také moderní Youth Dew Amber Nude v celé své kráse a hlavně musí vám ladit s povahou,take jestli jste křehká květinka co neholduje vonným tyčinkám,tak nedoporučuji.....

Nahlásit
  • 26.10.11

Začátek je strašlivej, až nechutnej! Po necelý půlhodince se vyloupne nádherná, nasládlá teplá tělová ambra s vůní z dětství - naleštěný dřevo. Budu musit pořídit na dlouhé zimní večery :o)
edit: už jí miluju od začátku do konce. Po rozvonění mi připomíná La Mome.

Nahlásit

Hodnocení parfému Estēe Lauder Youth Dew Amber Nude

Líbí se mi (39) 62%
 
Neutrální (12) 19%
 
Nelíbí se (12) 19%

Reklama


Reklama