Fleur Défendue / Forbidden Flower

Značka:

Lolita Lempicka

Rok:

2008

Složení (ověřené)

list jahodníku, stonky mimózy, pivoňka, fialka, květ anýzu, mandle, pižmo, trpká třešeň

Parfuméři:

Menardo Annick

Kategorie:

květinová, květinově ovocná

  • 26.12.13

Začátek vůně mi připadá hodně syntetický. Při prvním přivonění jsem si představila plast a mokré zelené listí, vůně mi byla dost protivná a působila na mě lacině.
Po chvíli se začala stává snesitelnější, ale pro mě je velmi nezajímavá a umělá.
Moc se nevyvíjí a asi po dvou hodinách mi po ní už zbyly na zápěstí jen stopy, takový neurčitý vyvanulý závan pudru a Avirilu.

Nahlásit
  • 25.01.13

Hned na první kousnutí do žlutého jablíčka se zlatou stopkou ucítíte jahody. Ale naštěstí ne ty naložené v cukru se šlehačkou, je to jen závan. Jako když se procházíte po zahradě. A o kousek dál zrovna začíná rozkvétat pivoňka. Ještě ne omamně, ale už voní. S postupujícím večerem vůně trochu ztěžkne a pivoňka dá přednost nahořklému základu. Ale i ta závěrečná natrpklost je velmi jemná a příjemná. Sympatická, bezstarostná a dokonale vyvážená letní vůně, ideální pro někoho, kdo nesnáší ostré „svěženky“ a sladké vůně ho dusí.

Nahlásit
  • 27.10.12

Vůni mám právě na zápěstí a asi podesáté očuchávám. Musím říct, že tohle není nic pro mě, je to neskutečný bolehlav. Fialky jsou z toho opravdu hodně cítit, proto opravdu záleží, zda vám vadí, nebo je máte rádi. Já jsem bohužel v té první skupině.

Nahlásit
  • 26.01.12

Těm vůním od Lempicky prostě něco chybí. Přijdou mi jako by byly zakřiknuté. Forbidden Flower je fialková vodička s dávkou kytiček ( já na ty kytičky nejsem), bije mi do nosu pivoňka a koktejlové třešničky. Celé je to chemické, sladké, koktejlové.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lolita Lempicka Fleur Défendue / Forbidden Flower

Líbí se mi (79) 61%
 
Neutrální (37) 28%
 
Nelíbí se (14) 11%

Hodnocení odbornice

  • 09.06.08

Na základě proma, které tvrdilo, že jde o ‚novou květinovou vůni, vyvinutou parfumérkou Annick Menardovou‘, jsem čekala, že Forbidden Flower bude od původní Lolity odlišná. Ani v podstatě stejný flakonek mě nevaroval - a tak jsem se divila, když se z něj na mě vylinula známá fialková vůně. Rozdíly tu jsou - Flower je jemnější, pudrovější, méně...

číst více

Reklama


Reklama