Lolita Lempicka Eau de Minuit Edition 2007
 

Eau de Minuit Edition 2007

Značka:

Lolita Lempicka

Rok:

2007

  • 07.02.13

Flakón této vůně jakoby vytvářel sám Tim Burton. Jeden z nejkrásnějších flakónů co jsem kdy viděla, robustní, těžký kov znázorňující květinové ornamenty svírající temně fialové sklo a to vše podtrhuje překrásná kovová květina s třpytivými kamínky, pro minimalistky jasný hrob. Pokud s tímto parfémem spadnete do jezera, nevytáhne vás ani jeřáb, je totiž neuvěřitelně těžký. Vzhled flakónu nás tak nějak připravuje na to, co se bude odehrávat uvnitř, tedy jaký tajemný lektvar v pohádkovém kabátu nás omámí. Pokud by fialová barva měla vonět, voněla by přesně jako tato Lolita.
Její klasickou sestru nemám ráda, jedna složka mi v ní vadí, ale podobnost je tam opravdu veliká. Parfém hustý jako temná noc, první nástřik je síla, hutná, nepropustná tíha a horda lékořice. Jakmile se uklidní, čeká vás věrný mazel, který se z počátečního, neukázněného lotra změnil na krotkého slaďouše.
Cítím fialky, ale nikoliv květinu, nýbrž ty klasické bonbony ‚fialky‘ , další sladkost tomu přidává vanilka a někde vespod již umírněná lékořice. Celá tato směs se na rozdíl od klasické Lolity usadí do lehkého pudru. Celkový dojem…sladká, těžší vůně, spíše zimní tip, řekla bych celkem nekonfliktní, vhodná i na den, ale s mírnou aplikací. Flakón je umělecké dílo a pro milovnice Lolity povinnost. Po světě většinou celkem drahá nebo nesehnatelná.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lolita Lempicka Eau de Minuit Edition 2007

Líbí se mi (54) 87%
 
Neutrální (6) 10%
 
Nelíbí se (2) 3%

Reklama


Reklama