Volare

Značka:

Oriflame

Složení (ověřené)

růže, šeřík, kosatec, fialky, broskev, meruňka, santalové dřevo, ambrapižmo

od 464 Kč
  • 20.02.13

Mám ráda vůně, které jsou něčím výjimečné. Volare se mi líbila už asi rok, od doby, co jsem ji vyzkoušela ve vzorečku. Byla zvláštní, její hořký teplý konec mne doslova uchvacoval a vyjadřoval část mé osobnosti.

Až nedávno jsem se dočetla, že je to vůně velmi podobná Tresoru (Lancome). Nenechala jsem si to samozřejmě ujít a Tresor vyzkoušela. Na mé kůži se skutečně obě vůně vyvíjí dost podobně, ale Volare je tvrdší, jakoby méně poddajná a měkká, což Tresor je. Tresor má hlavně v začátku více svěžesti, jako bych cítila citrusy, nebo něco podobně svěžího. To jsem ve Volare necítila. Volare se v průběhu času příliš nemění. Na začátku cítím sladké květiny, které pak jemně přejdou do hořkosladkého závěru. Tresor má ve svém průběhu více variability, ale mě naopak více vyhovuje Volare, protože mám ten střední tón, který si takřka celou dobu drží, ráda.

Výdrž má obstojnou, cenu, pokud nakoupíte v nějaké akci, které má Oriflame každou chvíli, parádní :-) Takže pokud máte rády Tresor, toto je její levnější a méně „dokonalá“ sestra.

Nahlásit

Hodnocení parfému Oriflame Volare

Líbí se mi (29) 49%
 
Neutrální (16) 27%
 
Nelíbí se (14) 24%

Reklama


Reklama