Incanto Heaven

Značka:

Salvatore Ferragamo

Rok:

2008

Složení (ověřené)

grapefruit, pustoryl, jablko, růžová pivoňka, meruňka, ibiškový čaj, kosatec, fialkapižmo

Parfuméři:

Dubreuil Karine

od 81 Kč
od 8 Kč
od 410 Kč
od 458 Kč
od 369 Kč
  • 07.12.11

Trošku nechápu, proč tato vůně schytala tolik negativních hlasů. Jasně, není to parfumérské umělecké dílo, ale to by ani nikdo nečekal. Je to prostě taková ta „lehkovážná“ voňka (a to je myšleno pozitivně), kterou si na sebe stříknete v den, kdy nemáte chuť nic řešit:)

Je sladká, ale ne tak, že by mi z ní bylo špatně (a to jsem na slaďárny celkem citlivá). Je svěží, ale zároveň jsem jistou chvilku cítila i jakési teplé „cosi“, co ale nedokážu identifikovat. Co má takhle vůně ale hodně HODNĚ špatné, je výdrž… mizernější snad neznám…nebo znám..ale to už se dostáváme k vůním pod stovku. Takže pokud chcete vonět déle než hodinu, musíte si vzít tuto vůni s sebou a průběžně obnovovat. Zajímavá je asi tak 5-10 minut po navonění, to se dokonce i vyvíjí (v této době jsem také cítila změnu ze svěžích v příjemné teplejší tóny), pak se bohužel zabydlí v takové klasické líbivé voňavce, ale mně byla i tak příjemná. Nutno podotknouti, že je mi 22 let a cítím se ještě mladší:-D Takže pro takovou puberťačku je to myslím skvělá trefa. Nebo pro kohokoli, kdo má rád pozitivní, lehké, sladčí a svěží vůně. Myslím, že by se dala pěkně upotřebit třeba v létě.
Kupovat celou vůni zatím nehodlám, mám na mušce jiné ryby a nejsem tak bohatá, abych kupovala opravdu každou vůni, co se mi líbí. Kdybych ji ale třeba od někoho dostala, vůbec bych se nezlobila a určitě ji vynosila. Mně celkem sedla:)

Nahlásit

Hodnocení parfému Salvatore Ferragamo Incanto Heaven

Líbí se mi (24) 38%
 
Neutrální (20) 32%
 
Nelíbí se (19) 30%

Hodnocení odbornice

  • 12.05.08

Incanto Heaven je již čtvrtá odnož původního Incanta. Předchozí tři, Dream, Charms a Shine, jsem recenzovala a nemohla jsem tedy vynechat ani Heaven - zvlášť když v tom FAnnu měli strategicky hned proti vchodu celý regál nacpaný růžovými krabičkami, obklopujícími lákavý tester  Flakonky Incant se mi totiž velmi líbí, respektive hlavně Charms,...

číst více

Reklama


Reklama