Jeux de Peau

Značka:

Serge Lutens

Rok:

2011

Složení (neověřené)

HLAVA: mléko, pšenice
SRDCE: kokos, lékořice, slaměnka

ZÁKLAD: vonokvětka, meruňka, Koření, santalové dřevo, dřevité tóny, ambra

Parfuméři:

Sheldrake Christopher

Kategorie:

orientální, fougèrově dřevitá

od 1116 Kč
  • 11.09.15

Jeux de Peau, moje láska, věrný společník na dovolenou.
Necítím zde žádné máslové toasty a už vůbec meruňkový džem - naštěstí.
Začátek je mixem všeho uvedeného, jako když ráno nasypete lehce kokosové müsli do misky, zalejete mlékem, na talířku leží teplý máslový croissant, kousek opodál děti zapomněly pendrek a samozřejmě jste na chatě, okolí voní totiž suchým dřevem a ve váze je sušená levandule.
Takto mi dělala společnost ráno na horách, v penzionu u báječných snídaní.
V momentě kdy opouštím chalupu a vydávám se na hřebeny už cítím krásnou směs levandule a santalu, vším pšeničně-mléčně-lékořicovým jen podbarvenou. Když v poledne pálí slunce a kolem voní vřes, Váš parfém nádherně splývá s okolní přírodou, vlastně jen Vy víte, že to je parfém.
Vnímám jí jako zesilovač vůně přírody jen lehce zpestřenou o nasládlou vůni… třeba sušenek a pendreku z batůžku.
Intimní, nic elegantního nebo svůdného, vůně opravdu určená jejímu nositeli, pro potěšení žen i mužů a to já můžu.

Nahlásit
  • 22.06.14

Čerstvě upečená vafle, horká, ještě se z ní kouří, stéká po ní máslo … na to někdo namazal meruňkovou marmeládu, ta je hutná, velmi dlouho vařená, kandovaný meruňkový lektvar. K tomu špetka kořeníčka, ale neruší, nejde proti parfému, je tam pro oživení, třešinka na dortu. Je to voňavé, lahodné - velmi realistická gurmánská vůně, toto si ale já nedovedu představit nosit denně jako parfém. No když jsme jeli ve výtahu - malá dcera muž a já, tak dceruška obvinila tatínka, že z něj cítí alkohol, chyba, tatínek již tou dobou vystřízlivěl, byl to můj parfém !!!
EDIT: Teď se dívám, že je to unisex, no tak na muži si tedy už vůbec nedokážu představit - na macho typu bych se musela smát, jako když si svalnatá hrana na sebe narazí něco titěrně cukrouškového a zženštilý týpek vonící marmeládou … ani to asi není cesta …

Nahlásit
  • 17.05.11

Divná, cítím pouze nějaké sušené(nebo že by pečené?) květiny s něčím sladkým, celkem hrozné, celkem nudné a celkem zapomenutelné.

Nahlásit
  • 20.03.11

Pro ten začátek bych zabíjela!! Do křupava opečenej toustík namazanej máslem a medem, kombinace, kterou bych nepozřela ani za zlatý prase, voní až nehorázně dobře.
Modlím se, aby mi to nepokazilo avizovaný polívkový koření… nic si nenalhávejme, ta petržel tam prostě je a hlásí se o slovo tak vehementně, že ji nelze jen tak ignorovat.
Bohužel s příchodem petržele odchází med, toust na talířku pomalu osychá a v jednu chvíli to vypadá na nejhorší parfémový zvrat v dějinách lutensovek…
Jenže to je právě to. Jeux de Peau je lutensovka, a ty nikdy nejsou divný jen tak pro nic za nic.
Nedáme na ten toust radši místo medu meruňkovou marmeládu..? Zpropadeně, ta píše!
Jeux de Peau je okouzlující, krajně roztomilá vůně, která ve mně vyvolává pravděpodobně stejný pocity, jako růžovoučký kabelky, vomašličkovaný flakonky a vošerpovaný srdíčka v milovnicích čehokoli od značky Juicy Couture. Prostě bych to pomuchala, jak je to miloučký a francouzský. Tenhle toustíček z rodu rozkošně divných si prostě nemůžete nezamilovat…

Nahlásit

Vlastnosti vůně Serge Lutens Jeux de Peau

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Serge Lutens Jeux de Peau

Líbí se mi (44) 68%
 
Neutrální (13) 20%
 
Nelíbí se (8) 12%

Reklama


Reklama