Néonatura Cocoon

Značka:

Yves Rocher

Složení (ověřené)

  • 05.10.12

Nejdříve jsem přičuchla k flakonku, a to, co jsem cítila, se mi ani trochu nelíbilo. Bylo to něco něco jako „staroba“? Po nástřiku na ruku na mě vybarflo pačuli a pořádná nálož, až to bylo trochu něpříjemné. Dál se začíná rozvíjet kakao, nejdříve nesladké, jako prášek, po chvíli smíchané se smetanou. Na konec když se usadí, je to krásná relaxační vůně na zlepšení nálady a na dny, kdy nemáte chuť na nic komplikovaného. Těším se na ni na zimu, myslím, že krásně zahřeje. Používám ji teď nejvíce na doma a na večer, líbí se mi její kombinace s chumdelatým županem :)

Nahlásit
  • 17.09.12

Ze začátku větrově ostřejší vůně, která postupně odezní a dá vyniknout chutnému mléčnému koktejlu s příchutí vanilky a kakaa. Vůně je velmi dlouho výrazná a stále se v ní příjemně ozývají úvodní jiskřivé tóny, které jí dodávají šmrnc. Není přeslazená, ale tak akorát sladká, aby to bylo příjemné. Kakao vytváří zvláštní tón (cítím jako by i koření-trochu skořice s hřebíčkem), který dodává vůni na chutnosti a nevšednosti. A mé oblíbené pačuli ji krásně srovnává, vyvažuje a přidává vlahou a zemitou příchut. Dle mě orientálně gurmánská vůně. Příjemně mě překvapila a zaujala. Velmi dobrá výdrž.

Nahlásit
  • 15.02.11

Suchý kakaový prášek s hustou smetanou. Zpočátku se snažilo prosadit cosi neidentifikovatelně svěžího, ale smetana s kakaem zvítězily na plné čáře. Příjemná gurmánská vůně - vysloveně relaxační…

Nahlásit

Hodnocení parfému Yves Rocher Néonatura Cocoon

Líbí se mi (42) 62%
 
Neutrální (18) 26%
 
Nelíbí se (8) 12%

Reklama


Reklama