Co jste dneska zkoušely?

chimaera 3.10.19 13:46

@hromar @alibi @Hanka H Bez Soleil de Jeddah si už polici neumím představit a u mě to byla láska na první počuch. Jen o kovu vůbec nevím jakém se mluví:)

Hanka H 3.10.19 14:35

@chimaera Já se k tomu vzorku snad ještě vrátím ;-) - jestli jsem nebyla v nějakém blbém rozpoložení :think: - když vůni tolik odborníků vyzdvihuje až do nebes … :-D

Verda2 3.10.19 16:43

@Jitka77

Mně se ta vůně líbí ale nevím ještě jestli až tak moc abych si ji koupila :-P
Tváří vůně je 24 letá zpěvačka Dua Lipa, rozhovor s ní je teď v HB.
https://www.moda.cz/…urent--22541

A teď čtu, že je Libre unisexový, v parfumerce jej tedy mají mezi dámskými, ale všimla sis dobře těch pánských tónů. Mně tedy připadá více dámský ale proti gustu žádný dišputát :-*

chimaera 3.10.19 17:27

@Hanka H Přijde mi pokaždé malinko jiná, je to měňavka;)

Hanka H 3.10.19 22:47

@chimaera Tak jsem se dneska vpodvečer zbavila všech rušivých voňavých vlivů a důkladně jsem se zlila Soleil de Jeddah ve snaze objevit další rozměry.
Výsledek
- v úvodním ataku syrové kůže jsem zaznamenala kyselý kovový tón

• po cca 3 - 4 hodinách jsem letmo zavadila o odér houbové omáčky
  • v hodiné páté se dostavil petrolej a jehličí z borovice v době vrcholného žhavého léta

Mé hodnocení proto zůstává stejné - zajímavá, leč pro mě nikoliv zásadní vůně.

chimaera 4.10.19 08:02

@Hanka H Dyk by to taky byla nuda, kdyby se všem líbily stejné vůně;)

alibi 7.10.19 10:50

Noc v Ománu
Une Nuit a Oman

https://alibi-notes.webnode.cz/…-nuit-a-oman

ica1973 7.10.19 20:35

@alibi
Krásne fotky, príjemné čítanie.
Obdivujem vás všetky dievčatá, ktoré dokážete tak krásne písať recenzie o vôňach. :hug: :rose:
Tu sa od vás inšpirujem a som rada že AROME je ešte stále funkčné, aj keď to už zďaleka nie je to čo bývalo.
Málokedy píšem príspevky, ale vždy si všetko nové rada prečítam.
Len tak ďalej, veď vône sú jedna z mála radostí, ktoré nám život ponúka. :rose:

alibi 7.10.19 20:44

@ica1973 děkuji, potěšila jsi mě :kytka:

Hanka H 8.10.19 00:04

@alibi Ambre Khandjar - velmi lákavý popis :palec: :-D :rose: ! Teď na podzim se švestkové dřevo nosí velmi pěkně?

alibi 8.10.19 08:38

@Hanka H včera jsem ji měla na sobě a můžu potvrdit :palec: . a vydržela vonět (2 střiky za krk a po jednom na každé zápěstí) až do večera. ze svetru voní ještě teď :-)

Criy 8.10.19 11:43

Já jsem zkoušela včera Versace- bright crystal a celkem mi voněl. Jen si to chci nechat projít hlavou ještě.. Mátge s ním někdo zkušenost?

lilithc 8.10.19 11:56

@Criy Když jsem na Arome začínala,tak jsem postupovala tak,že jsem si našla v rubrice Parfémy hledanou vůni a tam jsou recenze.Pak jsem si zjistila kdo z aromaček má vůni na poličce,co o vůni píše a hlavně porovnávala její vkus s mým.Tzn.když dotyčná měla parfémy,které se líbí mně,tak byla velká pravděpodobnost,že by se mi mohla líbit i vůně o níž jsem hledala informace. :-)
https://www.arome.cz/…ght-crystal/

Criy 8.10.19 12:12

@lilithc Děkuji :-) zkusím

Hanka H 8.10.19 21:07

Montale Bakhoor

Zpočátku hodně drsná a ukřičená vůně. Jeden střik na zápěstí - a propadla jsem peklu! Vařím se v kotli plném černých dehtových pryskyřic, připaluje se to, horce prská, čmoudí, kysele čpí. Prvních 5 minut je k nevydržení – teprve s nesmělými záblesky nasládlého doktorského oudu připouštím, že autor (Pierre Montale) vytvořil parfém, nikoliv Lucifera ve spreji. Pryskyřice potřebují ještě trochu času, aby se zbavily dehtové uškvařenosti a přičmoudlosti, ale potom nastavují tu nejvlídnější tvář. Cítím medově nakyslou trávu, svěží lesní dřevo, sluncem vysušené pařezy i trochu minerální vítr. Dřevo tomu pořád vládne – už to není to echt arabské; posunulo se znatelně směrem k mohutnému evropskému dubisku – voní téměř nesladce, trochu mýdlově, s patrnou stopou orientálního koření, a čím dál tím krásněji. Po hodině je parfém k nepoznání – tatam je úvodní neomalenost; ze zupácké směsky se vyklubala jemná, hebká, dřevitě pryskyřičná (i nějakou tu kytku bych tam našla) nádhera. S označením unisex souhlasím, ale přeci jenom – k pánům má blíže.

Stránka:  « Předchozí 1 3599 3600 3601 3602 3603 3604 3605 3606 3607 3608 3609 Další »
Váš příspěvek