Co jste dneska zkoušely?

aprazanda 29.10.19 13:13

V sobotu i v neděli jsem zkoušela Libre od YSL. Čekala jsem něco jinýho, prostě nějakou neotřelou pecku a tak jsem byla zklamaná. Tohle mi něco připomíná…, pátrala jsem v paměti a pak jsem na to přišla. Připomínalo mi to Living Lalique. Ten se mi mimochodem líbí, kdybych ho dostala, tak ho unosím. Libre má něco v začátku společného, zřejmě je to levandule, ale ten úvod byl na mě přiliš silný, dravý. Po rozležení dominuje nad levandulí pomeranč, pěkně se doplňují a vůně se začíná vylupovat. Na to konto jsem v neděli zkusila vůni ještě jednou, pěkně více střiků na krk a vlastně není tak špatná, jaký na mě udělala první dojem. Je sladší, ale není to naštěstí takový ten líbivý slaďák, co teď razí v posledních letech snad každá značka. Možná očekávaní bylo větší než je realita, ale není to špatná vůně. Má solidní siláž a na mě teda absolutní výdrž. Flakonek je krásný, elegantní bez zbytečných příkras. Při prvním zkoušení na ruku jsem zároveň na druhé zápěstí stříkla Auru Sensuelle a ta mě absolutně nezaujala a oproti Libre má i o dost menší výdrž. Líbí se mi originál, tohle je takový slabší odvar, nic, co bych musela zkusit znovu. Flakonek je ale moc pěkný.

pipisek 29.10.19 19:27

@aprazanda
Také jsem ji zkoušela. Já vnímám určitou podobu s D&G Pour Femme :think:

alibi 1.11.19 10:40
alibi 2.11.19 23:06

Na uvedení parfému Murmur ve Vavavoom se nešeptalo
https://alibi-notes.webnode.cz/…pigmentarium

Evax 5.11.19 00:26

Moje opakované zkoušení Libre YSL vede k nadmíru pozitivnímu hodnocení, výdrž nekonečná (tzn. takřka celodenní, to je dnes už nekonečno), vůně zajímavá. Sice nejsem schopná přesně identifikovat složky (jen ve smyslu sladké dřevo se směsí nepánsky vyznívajících bylinek), ale u této vůně to mám podobně jako s Womanity, nějak si spolu rozumíme a souzníme. Vůně není slabá a naředěná, ale ani mě neruší. Hodně lidí v zahraničních recenzích tvrdí, že Libre vyznívá jako pánská - osobně si ji na chlapovi při nejlepší vůli neumím představit. No to zas bude další díra do rozpočtu :cert: :-D

Kassiopea 11.11.19 18:30

Dnes mi přišel odstřik Porpory, koupený tady na Arome. Hned po příchodu z práce a sprše jsem ji zkusila na zápěstí, jen tak trošičku, maličko :-) Vzápětí dorazil z práce manžel a jen odemknul, už jsem slyšela z předsíně … no to je tedy vůně, to je síla :-D Pravda je, že je poměrně otrlý, třeba nad Slonem nehne ani brvou. Ale Porpora ho vzala :lol: Já zatím ještě nevím, jak se náš vztah vyvine … myslím samozřejmě s Porporou, nikoli s manželem. Budeme se ještě oťukávat :think:

Hanka H 11.11.19 18:54

@Kassiopea Držím palce, ať jsou oba dva vztahy plné harmonie a vzájemného porozumění :-D !

Tana1112 11.11.19 18:58

@Kassiopea Mně Porpora málem porazila :cert: . Podruhé už jsem nezkoušela (a ani nehodlám).

Kassiopea 11.11.19 19:17
@Tana1112 píše:
@Kassiopea Mně Porpora málem porazila :cert: . Podruhé už jsem nezkoušela (a ani nehodlám).

Musím připustit, že je to opravdu docela síla :-D Jsem ráda, že jsem si nastříkla jen zápěstí, protože kdybych se navoněla pěkně zgruntu, jak jsem zvyklá, asi bych dnes spala v ložnici sama… manžel mi z Porpory tak trochu kýchá a prý ho strašně štípe v nose :think: Tak ho už dnes nebudu provokovat, nechám další testování na zítřek… to budou mít v práci radost :-)

Kassiopea 11.11.19 19:19
@Hanka H píše:
@Kassiopea Držím palce, ať jsou oba dva vztahy plné harmonie a vzájemného porozumění :-D !

Zatím vypadá velmi disharmonicky vztah mého manžela s Porporou :lol:

Eunika 11.11.19 19:25

@Kassiopea
Já jemně ťupla na ruku ze vzorku a spustila se mi migréna. :-?

Kassiopea 11.11.19 19:31
@Eunika píše:
@Kassiopea
Já jemně ťupla na ruku ze vzorku a spustila se mi migréna. :-?

No to je také dobré 8-O Doufám, že u manžela to skončí kýcháním :-) A přitom on je opravdu dost odolný, nečekala jsem, že ho něco takhle vezme :think:

alibi 14.11.19 10:47
alibi 22.11.19 10:51
mmaat 26.11.19 11:29

7 vzorků Alexandria Fragrances je doma. Nakonec jsem objednala z USA, protože v UK neměli ty, co jsem chtěla. Objednala jsem Fructus Virginis (Lost Cherry), China affair (Coromandel), Ravaged (Musc Ravegeur), Interplay (BR 540), Aromatic conflict (Interlude man - pro bráchu), Vanille Doree (Spiritueuse Double Vanille), Paris Night (Grand Soir). Musím říct, že první dojmy jsou pozitivní, jen výdrž se mi u všech zdá trochu slabší.

Stránka:  « Předchozí 1 3602 3603 3604 3605 3606 3607 3608 3609 3610 3611 3612 Další »
Váš příspěvek