Omnia Green Jade

Značka:

Bvlgari

Rok:

2009

Složení (ověřené)

HLAVA: zelená mandarinka, pramenitá voda
SRDCE: řeřicha, bílá pivoňka, květ hrušně, jasmín

ZÁKLAD: pistácie, bílá dřeva, pižmo

Parfuméři:

Morillas Alberto

od 29 Kč
  • 19.02.12

Na začátku mě nemile překvapila kyselá vůně zelené nedozrálé mandarinky. Než jsem se stihla vzpamatovat, vůně se začala velmi rychle měnit. Kyselost vystřídala květinová svěžest a vůně čerstvě vypraného prádla. Z květin ucítíte spolehlivě jenom pivoňky, jasmín je sice uvedený ve složení, ale ve vůni ho jaksi postrádám. Poslední a nejkrásnější fáze je pudrová a nejvíce jsou cítit sladké pistácie. Výdrž mě velmi překvapila, jedno stříknutí vydrželo vonět na kůži něco přes 8 hodin. Na svěženku více než úctyhodné. Pokud byste hledali podobnou vůni, jen méně kyselou a místo bílých květin strpíte květiny vodní a oželíte pistácie, pak doporučuji Versace Versense.

Nahlásit
  • 22.12.11

Začátek vodově citrusově květinový - kytky a citrón namočené ve studánce s ledovou vodou. Ovšem poměrně rychle nastoupila nasládlá hladká dřeva a vůně zkrémovatěla a zpudrovatěla. Univerzální jarně-letní vůně - dřevitá svěženka, která má svou úroveň. Překvapila mě výdrž - 1 silný střik na hřbetu ruky vydržel 10 hodin (a to jsem mezitím konala různé domácí práce a namáčela ruku do vody).

Nahlásit

Hodnocení parfému Bvlgari Omnia Green Jade

Líbí se mi (120) 61%
 
Neutrální (52) 27%
 
Nelíbí se (24) 12%

Hodnocení odbornice

  • 27.02.09

A máme ji tady, novou Omnii. Přestože jsem tušila, že půjde o velmi lehkou vůni a příspěvek do nekonečné řady svěženek, stejně jsem se na ni těšila. Znám všechny Omnie, všechny mají něco do sebe - a mám ráda značku Bulgari, protože ve většině jejich vůní je alespoň špetka originality. Jednou z těch originálnějších je původní Omnia, zvláštní...

číst více

Reklama


Reklama