Aqua Allegoria Herba Fresca

Značka:

Guerlain

Rok:

1999

Složení (ověřené)

HLAVA: svěží byliny, citron

SRDCE: zelený čaj, máta klasnatá
ZÁKLAD: brambořík, konvalinka

Parfuméři:

Guerlain Jean-Paul

od 936 Kč
od 1286 Kč
od 1014 Kč
  • 30.12.13

Tak vám nevím, ale prý tohle má být vůně, která se dá bez obav koupit pro někoho jako dárek, když nevíte co a neznáte jeho preference. No ufff… Myslím, že už mám trochu načicháno a pořád mi tenhle zvláštní parfém (?) přijde dost kontroverzní.

Nahlásit
  • 11.06.13

Posekaná tráva, byliny a kdo ví co ještě, možná i kopřivy…cítím zelenou nakyslou šťávu. Po chvilce jde vůně do větrova, možná pro někoho osvěžení, ale na můj vkus je tam té máty docela dost. Nějaká ta kytička možná prošla kolem, ale je jí tam velmi málo. Příznivkyně této vůně prominou, ale pro mě tak dobré na provonění bytu, připomíná mi totiž osvěžovač vzduchu, který jsme kdysi měli.

Nahlásit
  • 22.09.08

Svěží, svěží, svěží vůně. Jeden kolega v práci řekl, že to voní jak kdybych na sebe vylila citrónku. Ze začátku to tak skutečně voní. Příjemná vůně na léto, kyselejší je. Jako kdybych posekanou, rosou vlhkou trávu pokapala citrónem.

Nahlásit

Hodnocení parfému Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca

Líbí se mi (100) 60%
 
Neutrální (40) 24%
 
Nelíbí se (27) 16%

Hodnocení odbornice

  • 12.08.07

„Svěží, vitalizující, zářivá, protistresová.“ Připomíná letní ranní procházku naboso v zahradě, kde z vlhké země stoupá vůně trávy a mísí se s vůní máty, ovocných stromů a lučních květin." Herba Fresca začíná podobně jako Aqua Allegoria Lemon Fresca - svěžím citronovým závanem. Ten však záhy mizí a vůně se, věrna svému jménu, začne ubírat...

číst více

Reklama


Reklama