Guerlain Oriental Brûlant
 

Oriental Brûlant

Značka:

Guerlain

Rok:

2008

Složení (neověřené)

vanilka, tonka, styrax, bílá mandle

Popis parfému:

řada Les Elixirs Charnels

Kategorie:

orientální

  • 01.01.10

Oriental Brûlant u mě boduje hned několikrát. Kromě vůně samotné obdivuji jednoduchý flakon a barvu parfému. A název … Oriental Brulant … tohle vyslovit, to je přímo rozkoš! :-).
Orientální vůně mám ráda a Oriental Brûlant je kompozice ve stylu staré a dobré tradice s moderními tóny. Svěží a šťavnatý úvod, v podání klementinky a kombinace bílých mandlí a ambrového základu s trochou kadidla, přináší nesmírně příjemný, hořko-sladký zážitek. Oriental B. není žádný experiment pro evropské nosánky … je to vůně, do které se nerozpakuji zahalit při nejrůznějších příležitostech bez ohledu na denní nebo roční dobu. Pokaždé vyzní trochu jinak, vždycky ale elegantně a podle četných ohlasů asi i přitažlivě pro okolí.
Pro mě je Oriental Brûlant rozhodně nejlepší vůní z řady Les Elixirs Charnels (líbí se mi i Boisé Torride - tu ale musím ještě lépe a intenzivněji seznámit) a jednou z nejkrásnějších moderních vůní vůbec!

Nahlásit
  • 27.11.08

Velmi krásně zakomponovaná ambra - vůně není příliš sladká, cítím v ní i mírně ale velmi mírně pánské töny, které mám ve vůních ráda, jinak je to orientálka každým coulem - přirovnala bych ji typově k AP Strip a pak taky Guerlain L´instant Magic - to budou ty společné mandle a určitá příjemná hořkost vůně. Velmi elegantní vůně, při mírné aplikaci nevadí ani na denní nošení, drží se totiž při těle a je velmi proměnlivá.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Guerlain Oriental Brûlant

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Guerlain Oriental Brûlant

Líbí se mi (224) 85%
 
Neutrální (36) 14%
 
Nelíbí se (5) 2%

Reklama


Reklama