Guerlain My Insolence
 

My Insolence

Značka:

Guerlain

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: malina, citrusy
SRDCE: květ mandloně, jasmín

ZÁKLAD: fazole tonka, pačuli, vanilka

  • 04.02.17

Pro mě je tohle vůně ženy v plném rozpuku, škádlivé a přístupné sbližování. Jestli jste natěšení na maliny, budete nejspíš trochu zklamaní - jsou tady, ale hrají vedlejší úlohu: posouvají citrusový začátek blíž ovocnému vyznění. Hlavní hvězdou je mandlový květ. Vůně v této fázi zvláštně drhne, asi jako kdybyste si váleli po jazyku neloupanou mandli. Jasmín se projevuje jako loajální sekundant.

Nejradši mám závěrečnou fázi - připomíná mi Insolenci EdP, je hebká a vláčná, jako prohřátá pokožka natřená tělovým olejem, připravená přijmout laskání. Vlastně mi nepřijde nijak zvlášť sladká, spíš taková přítulná. Na mojí kůži velice dobře drží a jde celkem i do prostoru. Flakon je nejkrásnější ze všech Insolencí - stříbrná obruba mu moc sluší, třicítkové provedení je roztomilé, praktické a neošizené.

Nahlásit
  • 07.09.12

Tuto vonu vystihuje slovicko SARMANTNA. Ano, je divna, presladla, cukrikova, potencialny bolehlav, aj ked pekne nalozeny v pudrovom oblaku. Ale ten sarm… akasi nenutena a hrava parizska elegancia. Mna tym uplne dostala, napriek tomu, ze vone podobneho typu obchadzam oblukom.

Nahlásit
  • 19.11.11

Insolence i My insolence mě totálně zklamaly. Říkala jsem si v duchu, jak tohle mohl Guerlain vypustit do oběhu. Vůně je to podbízivá, vezoucí se na vlně cukrových ovocných lepidel. Pro mě vyzněla jako ultraumělá, lepkavá, kolotočová. Nechtěla bych ji ani zadarmo.

Nahlásit
  • 22.12.10

SLOŽENÍ
Hlava: maliny, citrusy
Srdce: mandlové květy, jasmín
Tělo: tonka, pačuli, vanilka

Sladké by to tedy bylo, ale ne až tak lepkavě, jak jsem čekala. Cítím tam spíš nějaké koření, snad bergamot nebo lehce hřebíčku, rozhodně to není sladké až bolavě. Navíc ta hlavní sladkost netrvá ani tak moc dlouho a vůně pak hned přechází do své květinové části.
Nevím, jak přesně voní mandlové květy, ale lehoulince bych tam tedy ty mandle cítila. Evokuje mi to hodně jemně Hypnotic Poison… Střední část je poměrně krátká. Závěr pak sladkost zase zvýrazňuje… vanilka, tonka, pačuli… hodně výrazné, tady už mě ta hlava bolet začíná. Jako by vůně nabírala druhý dech, voní sladce a intenzivně, skoro až moc. Už se mi začíná motat i hlava… tohle cítit v horku někde v autobuse, tak to se mnou sekne.
Nevím, nevím, jestli není ta světle růžová barva poněkud zavádějící, protože tohle není jen „růžová voda“. Když už růžová, tak pěkně tmavě… Navíc ty mandlové tóny ala Hypnotic Poison…
Dovedu si tu vůni představit na nějaké extravagantní dámě, ale na jemné dívce ne. Já bych se pod ní složila.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Guerlain My Insolence

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Guerlain My Insolence

Líbí se mi (118) 62%
 
Neutrální (46) 24%
 
Nelíbí se (27) 14%

Reklama


Reklama