Vol De Nuit Evasion

Značka:

Guerlain

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: broskev, růže

SRDCE: kosatec, jasmín

ZÁKLAD: ambra, vzácná dřeva, vanilka

Popis parfému:

Limitovaná edice, která byla dostupná pouze na letištích v duty-free shopech. Reedice vůně Attrape Coeur v koncentraci EdT.

  • 09.07.09

Složení:
broskev, růže, jasmín, kosatec, vzácná dřeva, ambra, vanilka

Vždycky jsem si myslela, že tato vůně je novodobá verze známé Guerlainovy klasiky Vol de Nuit. Jediné, co však mají společné, je část názvu. „Noční let“, v tomto případě obohacený ještě o „únik“, by v podstatě mohl být něco jako edt. verze nádherné Attrape-coeur. Ty už tedy mají, alespoň ze složení, hodně společného.

Attrape-coeur: Růže, fialka, kosatec, vzácná dřeva, ambra, vanilka

Attrape coeur se rozeznívá čerstvým a zárověň krémovým kosatcem. Do toho hraje něžnou melodii růže, kolem které nenápadně poletuje lehká vůně fialky.
Naproti tomu Vol de nuit Evasion se nese na jemně ovocném tónu broskve. Kvůli tomu mi také připomíná trochu Mitsouko. Druhý hlas krásně čistě zpívá růže, jasmín a kosatec. Není to tak hluboké a nafialovělé, jako Attrape-coeur, ale stejně to vše podtrhuje suché aroma santalového dřeva a zdrženlivá smyslnost ambry. Vanilka vše sleduje z povzdálí, ovšem dává o sobě nenápadně vědět. Vůně má skvělou výdrž. I po několika hodinách se nijak nerozpadá.

Nahlásit

Hodnocení parfému Guerlain Vol De Nuit Evasion

Líbí se mi (51) 74%
 
Neutrální (13) 19%
 
Nelíbí se (5) 7%

Reklama


Reklama