Hermès Hermèssence Paprika Brasil
 

Hermèssence Paprika Brasil

Značka:

Hermès

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: nové koření, hřebíček, paprika
SRDCE: kosatec, zelené listy
ZÁKLAD: rezeda, dřevité tóny, brazilské dřevo

  • 08.02.11

Klasa! Nikdy bych neřekla, že mi může tak vonět něco, co má v názvu papriku. Tahle paprika je ale krasavice, která úžasně koresponduje s kosatcem (opravdu výrazným) a solidním dřevem. Necítím žádný guláš nebo cokoli jedlého, ta paprika v podstatě „pepří“ kosatec a přítomné dřevo vychvaluje do nebes. Tak to má bejt!

Nahlásit
  • 29.12.10

Název je pravdivý - paprika to opravdu je, ale žádná gulášovka či papriková klobáska… Paprika je počátku šťavnatá zelená, s jemným pepřem a fialkou - podoba se Skin je v této fázi značná. Postupně ale nastoupilo prachové jemně mleté nové koření a hřebíček kombinovaný se suchým dřevem (přesně v podobě, jaká se mi líbí v shiseidovské Feminite du Bois). A mezi tím se práší fialkový pudr. Vůně se pěkně drží u těla.

Nahlásit
  • 25.10.10

Nedavno jsem ziskala vzorek vune Hermèssence Paprika Brasil od Hermes. Na prvni setkani (na papirku) me velmi nadchla. Neznam moc vuni, jejichz vyraznou slozku by tvorila paprika - sucha, pikantni, tepla. Protoze mam rada neobvykle vune, Hermes ziskal mnoho pozitivnich bodu uz jen tim.

Pani prodavacka mi ochotna predala nejen vzorek, ale i jeji nazor - na lidech jizanskeho typu se pry parfem prijemne rozvoni, zatimco seversky typ zdurazni stiplavost. Bohuzel kolem sebe nemam moc vyrazne jiznich ani severskych typu, abych si mohla jeji tvrzeni overit v praxi. Sama se pocitam mezi klasicke stredoevropany - takze nekde na puli cesty(?)

Vuni jsem vyzkousela na kuzi a musim uznat, ze stiplave paprikovy nadech se drzi pomerne dlouho. Na me kuzi vune zustava po celou dobu spise sucha, prasna, pikantni a beze stopy sladkosti - dalsi kladne body pro Hermes. Citim i kvetiny, avsak bez jakehokoliv nadechu romantiky. Presto vuni vnimam unisexove. Rozhodne je neprehlednutelna.

Bude se mi hodit na vikend - rozhodne bych ji nekombinovala s klasickym kostymem a uz vubec ne romanticky ladenym ohozem - spise ji odladim s „panskym“ stylem (pansky strih kalhot, polobotky, treba i sle a kravata - a necim trochu odrazit - mozna lehce rostacky uces nebo barevny klobouk - zkratka spetkou zenskosti). Nesedi mi ani k vyslovene sportovnimu stylu - dziny, triko, tenisky. V takovem pripade bych postradala onu spetku zenskosti.

Podle meho nazoru vune rozhodne stoji za vyzkouseni - je zajimava, neobvykla a v kladnem slova smyslu zajimava. Pozor, kolegyne se z vune rozkychala - paprika ji stipala v nose.

Nahlásit

Hodnocení parfému Hermès Hermèssence Paprika Brasil

Líbí se mi (30) 61%
 
Neutrální (15) 31%
 
Nelíbí se (4) 8%

Reklama


Reklama