Hermès Hermèssence Vanille Galante
 

Hermèssence Vanille Galante

Značka:

Hermès

Rok:

2009

Složení (neověřené)

vanilka, květinové tóny, dřevité tóny, kořenité tóny, koňak, tabák, kakao, bílé pižmo

  • 05.11.11

Vanilko, kde jsi? Abych pravdu řekla, představovala jsem si vanilkovou pecku a nebo vanilkový puding. A ono se to nekoná, cítím jenom lilie, spoustu lilií.
Pro mne neskutečný bolehlav a otravná vůně. Škoda.

Nahlásit
  • 20.05.11

Název poněkud klame - vanilka rozhodně není dominantní. Bílé okvětní plátky (a pár liliových je mezi nimi) posypané vanilkovým pudinkovým práškem (ale pouze s minimem pudrovosti). Lehký pepřový obláček pacifikuje jakékoliv pokusy lilií o dusivost. A navíc překvapila opravdu dlouhou výdrží. Jemná originální vůně na jaro jak stvořená…

Nahlásit
  • 28.03.09

Složení z Now Smell This: ylang ylang, zelné tóny, koření, lilie, salicyláty, santal a vanilka.
Podle jména by člověk očekával vanilkovou pecku, ale narazí spíš na jemné květinky. Z hlavy na mě vykoukla vodově pepřová lilie (no, lilie - kdybych se nepodívala do složení, řekla bych spíš šeřík), která pomalu zjemňuje, sládne, cítím trochu banány… a tak to vydrží až do konce. Mohla by to být jemná příjemná nekonfliktní vůně na jaro s dobrou výdrží, ale až budu chtít pořádnou lilii, pořídím si DKNY Gold (slibuji, že než se s ní vydám do ulic, varuji předem všechny členky fóra, které ji nenávidí, aby se mohly včas schovat).

Nahlásit
  • 18.03.09

Aktualne mi dost pripomina jasminovy A la nuit. Hermessence je nicmene trochu sussi, jemnejsi a neni tak opojna.Je jako pohlazenicko, vonavy kvetinovy oblacek. O pritomnosti vanilky dost pochybuji nebo mam mozna uplne zastreny cich. Ale zkratka jna me pusobi jako nezakerna a pohodova zalezitost pro denni noseni a velmi prijemna budu prave ted s prichodem jara.

Nahlásit

Hodnocení parfému Hermès Hermèssence Vanille Galante

Líbí se mi (25) 51%
 
Neutrální (16) 33%
 
Nelíbí se (8) 16%

Reklama


Reklama