Les Parfums de Rosine Ecume de Rose
 

Ecume de Rose

Značka:

Les Parfums de Rosine

Rok:

2002

Složení (ověřené)

HLAVA: list černého rybízu, mořská lilie
SRDCE: růže z dun, pelyněk, růžový vonný olej, absolutní růžová silice
ZÁKLAD: vetiver, pravá ambra, bílé pižmo

  • 22.06.12

Nesladká růže. Závan likéru, drobátko olejovitá, ale i zelená růže. Z černého rybízu je tam opravdu ten list, to zelené. A nepatrně soli. Pelyněk se stará, aby se držela na jakési méně ženské poloze než je u růží obvyklé.
Ne nezajímavá, ne tuctová, ale taky u mě nevyvolala nadšení.

Nahlásit
  • 22.06.12

Lehká, vodno-zeleno-růžová vůně… Má v sobě podobný ozónovitě vodní tón jako Coolwater - odpářeme-li z Coolwateru všechny ovocné a sladké tóny, nahradíme-je typickou Rosinovskou růží (v tomto případě nejspíše bílou nebo smetanovou) a přidáme špetku soli, dostaneme přibližně Ecume de Rose v jejím začátku. Během dvou, tří minut se usadí do lehčí růžové podoby. Není otravná, pro mě neurazí-nenadchne.

Nahlásit
  • 08.05.11

Nádherná, vzdušní, originální! Vůně je hlavně o růžích, které jsou tady krásně povzneseny a rozezvučeny zelenou svěžestí rybízových listů, hořkostí pelyňku a kouřovým vetiverem, hlavně přítomnost vetiveru tady vnímám velmi pozitivně. Vše je v krásné harmonii a celkově růže voní opravdu jemňounce slaně, jako kdybyste voněli k růži a nohy by vám přitom omývaly vlny oceánu. Velice příjemná vůně, kouzelná a přitom nevtíravá, navíc s vynikající výdrží.

Nahlásit
  • 25.04.08

Vůně je v prvé řadě vůni růží, výrobce uvádí jako typ: květinová mořská. A opravdu je taková se slanou vůní s lehkým závanem černého rybízu, který miluju. je vyvážená. Má obrovskou výdrž (alespoň na mně)a musím ji aplikovat opatrně, jinak ty růže jsou příliš opjné.

Nahlásit

Hodnocení parfému Les Parfums de Rosine Ecume de Rose

Líbí se mi (12) 50%
 
Neutrální (10) 42%
 
Nelíbí se (2) 8%

Reklama


Reklama