Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine
 

La Rose de Rosine

Značka:

Les Parfums de Rosine

Rok:

1991

Složení (ověřené)

HLAVA: fialka z Tourette sur Loup, aksamitník, ylang-ylangrůže

SRDCE: růžový olej z Turecka, Bulharska a Grasse, jasmín, kosatec

ZÁKLAD: tonka, benzoin, peruánský balzám

od 265 Kč
  • 28.10.16

Ještě, než se šla obléknout, viděl, jak rošťácky vyplivla fialkový bonbón. A teď tu před ním stála v červených šatech na ramínka, které vypadaly, že je na ni někdo namaloval. Rty přetřené rtěnkou. Už ne dívka, ale svůdná žena. Přišlo mu to líto - jeho princezna je velká a brzy mu ji odvede nějaký cizí muž. Ale dnes ještě ne, na dnešní ples jí doprovod dělá on. „Dej si něco přes ramena, trvám na tom!“ „Cccc, prosím tě tati, ty naděláš.“ , vyhrkla. Pak si všimla jeho pohledu a došlo jí to. Volán sukně lehce zašustil, jak si odběhla pro kašmírové bolerko.

Tento parfém je celý o růži. Na začátku ji doprovází fialka, která vůni dodá lehce bonbónový nádech. (Při první zkoušce se mi zdálo, že jsem cítila i červené bobule, ale to bylo jen jednou). Potom se víc a víc prosazuje kosatec se svojí pudrovostí. Na malou chvíli je cítit rtěnka. Kosatec vůni „oblékne“ a hřejivosti dodá tonka a balzám. Lehkou „perlivost“ určitě dodává jasmín. Vůně je krásná a klidně bych ji doporučila i jako nákup naslepo (pokud tedy zrovna nejste nepřítel růží). Na kůži má hezký vývoj, ale zdrží se velmi krátce. Zato na oblečení drží dlouho a růže vyznívá spíše ovocně dřevitě. Romantika každým coulem.

Nahlásit
  • 19.06.12

Žena pro tuhle vůni - bělostná pleť, temné vlasy splývající ve smyslných vlnách po lopatky, podmanivý pohled zpod černých řas, temně rudé pouzdrové šaty. Tahle růže není pro roztomilé ďiblíky, prima holky od vedle, vyznavačky zenu ani pro kostýmkářky - jedině na divě, která staví okázale najevo svou ženskost vyzní tahle téměř rtěnkovitá exploze růží a fialek patřičně. Jenže diva dnes nějak nemá náladu, nehodlá se zdržet ani na druhé dějství… a překvapivě rychle „zpopelkovatí“ a prchá, aby ji macecha a sestry nenachytaly mimo vykázané místo. V tomto případě opravdu lituji mizerné výdrže - vůně je velmi krásná, mít lepší výdrž, už by byla má.

Nahlásit

Hodnocení parfému Les Parfums de Rosine La Rose de Rosine

Líbí se mi (22) 58%
 
Neutrální (12) 32%
 
Nelíbí se (4) 11%

Reklama


Reklama