Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie
 

Rose Kashmirie

Značka:

Les Parfums de Rosine

Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: šafrán, bulharský růžový olej, koriandr, sicilský bergamot
SRDCE: čínské pivoňky, absolutní silice z damašské růže, myrha

ZÁKLAD: tráva z Nagar Motha, vanilka, vetiver, santalové dřevo, benzoin, pravá ambra

od 293 Kč
  • 19.06.12

Ha, konečně něco od Parfums Rosine co nezmizí dřív, než to stačím rozebrat…

Růže lapená do nasládlého obláčku medově zlaté ambry… ne nepodobné té z Ambré narguilé. Je v ní něco skoro až gurmánského ač postrádá jakékoliv známky čehokoliv jedlého. Přesto je sametově hebká, s příjemným zdrsněním špetkou šafránu, zakulacená a příjemně zatěžkaná santalovým dřevem.

Celkový výsledek je hebce teplý a vláčný, asi jako ona příjemná únava, kdy přes těžká víčka zavřených očí pronikají teplé oranžové paprsky zapadajícího slunce a vy nikam nespěcháte a nic nemusíte.

Tato příjemná fáze se bohužel dlouho nezdrží (asi někam naopak pospíchá) a nic víc už Rose Kashmirie nabídnout nedokáže - usadí se do obecné (naštěstí ne příliš přeslazené) syrupovitě broskvové vůně, představení zkončilo.

Tedy co do výdrže se, stejně jako u ostatních Rosinek, žádné velké překvapení nekoná. Proto, s ohledem na poměr výkon/cena, se u mě na poličce nejspíše neusídlí.

Nahlásit
  • 12.03.10

Rose Kasmirie … barokní růže. Pompéznost a okázalost, ale také vytříbený vkus, grácie a elegance. Vůně, která svádí mé smysly a já s každým nadechnutím toužím zachytit její krásu. Růže hladká jež je přesně vystižena svým názvem. Hebký a tulivý kašmír. Nádherná vůně …

Nahlásit

Hodnocení parfému Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie

Líbí se mi (22) 59%
 
Neutrální (8) 22%
 
Nelíbí se (7) 19%

Reklama


Reklama