Sweet

Značka:

Lolita Lempicka

Rok:

2014

Složení (neověřené)

HLAVA: višeň, cukr
SRDCE: kosatec, andělika, kakao

ZÁKLAD: pižmo, kašmírové dřevo

od 439 Kč
od 616 Kč
od 571 Kč
  • 01.12.15

Po prvním přičichnutí jsem věděla, že si nebudeme rozumět. Je to přesně ta ulepená a štiplavá vůně rozpuštěných bonparů s rozmixovanými kandovanými višněmi, která se z střiku rozleze po kůži, přichytí na tři vrstvy oblečení a drží až do umytí (a někdy i po něm). Později trochu vylezou i nějaké jakoby zapudrované květiny, ale vůně pořád (a pořád, a stále, a ještě druhý den…) zůstává velice sladká.

Nahlásit
  • 17.11.15

Prvý závan bol malinovo čerešňový domáci sirup. Mňam. Postupne sa rozvoňala do drevitej vǒne, cítim jemné kvetinky, ale čerešňový sirup a drevá sú dosť výrazné. Je sladká, povedala by som, že je skǒr pre mladé ženy.
Kamarátka si pred časom kúpila v Zare úplne rovnakú vǒňu - v bordovom flakóniku za pár eur. Je fakt úplne rovnaká a s dobrou výdržou.

Nahlásit
  • 29.09.15

Začátek je výrazně ovocný, sladké višně. Ty po chvíli střídá znatelný rtěnkový, lehounce fialkový tón. Kakao je na mé kůži cítit jen lehce. Spíš než višně v čokoládě tak vůně ve své první fázi evokuje višně kandované. Je sladká, ale ne ulepená ani těžká. Po hodině ovocný ráz postupně ustupuje do pozadí a rozvíjí se kosatec na sladkém dřívku. Vůně se stává vzdušnější, i v této fázi je pro její charakteristiku ovšem nejpřiléhavější označení sladká. Žádná další překvapení už se nekonají, kromě výdrže. Sweet je i po deseti nebo dvanácti hodinách pořád cítit, dokonce i jediný večerní střik na zápěstí drží až do rána.

Nahlásit

Hodnocení parfému Lolita Lempicka Sweet

Líbí se mi (24) 55%
 
Neutrální (13) 30%
 
Nelíbí se (7) 16%

Reklama


Reklama