Nina L’Elixir

Značka:

Nina Ricci

Rok:

2010

Složení (neověřené)

jasmín, červené ovoce, limetková caipirinha, bavlněné pižmo

Parfuméři:

Cresp Olivier

  • 15.02.12

Začátek vůně je velmi intenzivně citrónový, o okamžik později se ukáže i pomeranč. Postupně se citrusové ovoce mísí s červeným rybízem a vůně se rozvoní do podoby šťavnatého granátového jablka. V další fázi se L´Elixir značně podobá vůni Taj Sunset od Escady. Od této chvíle hraje prim mango. Na rozdíl od Escady není vůně tolik chemická a sladká. Trochu mě zklamalo, že se ani na chvilku neukázal jasmín. Výdrž je podprůměrná. Doporučuji ji milovnicím ovocných bonbónkových vůní.

Nahlásit
  • 24.02.11

Mezi „jablíčky“ patří určitě k tomu lepšímu - hebká, sladce ovocná šťáva, ani svěží ani zahřívací. Není syntetická, přeslazená ani ulepená. Spíš mi ale přijde trochu jednotvárná… A červený flakónek se stříbrným vrškem je opravdu potěchou pro oko.

Nahlásit

Hodnocení parfému Nina Ricci Nina L’Elixir

Líbí se mi (67) 74%
 
Neutrální (18) 20%
 
Nelíbí se (5) 6%

Hodnocení odbornice

  • 13.03.11

Nina L'Elixir je výraznější, sytější verzí původní Niny. Ředěné už tu byly, tak to tentokrát zahustíme, že. Napovídá tomu i tmavší flakonek. Nina L'Elixir startuje sametovou, hořce citrusovou vůní. Na limetky bych to úplně netipovala, spíš mi to připomínalo hořký pomeranč, ale to bude dáno vzájemným mísením složek (aneb najděte si, co to...

číst více

Reklama


Reklama