Serge Lutens Miel de Bois
 

Miel de Bois

Značka:

Serge Lutens

Rok:

2005

Složení (neověřené)

HLAVA: ebenové, guajakové a dubové dřevo
SRDCE: bílý medový éter
ZÁKLAD: včelí vosk, živočišné tóny, kosatec, hloh

  • 02.01.13

Velmi zvláštní kombinace trouchnivějícího dřeva s tvrdými medovými žlutými bonbóny (s vyraženým obrázkem včely…pamětnice pamatují) a vosku z pláství, ze kterých byl čerstvě vytočen med. A tím vším se prolíná suché listí, pod které se zahrabal nepatrně zapařený živočich. Rozhodně je zajímavá a originální, tak jak je u většiny vůní S.L. dobrým zvykem… Ovšem důrazně nedoporučuji kupovat naslepo!!!

Nahlásit
  • 17.06.11

Postkoitální vůně. Tom Ford se při tvoření Black Orchid blahé paměti seknul. Black Orchid není vůně milovaného po sexu v porovnání s Miel de Bois ani v nejmenším. Jak to jen říct a nebejt sexuálně explicitní. Jak to jen říct a nebejt sprostá. Jak to jen říct a nebejt anatomicky popisná…
Zkrátka: zahřátý akátový med, lidské pižmo, dřevo a cosi trpkého, nejspíš onen avizovaný hloh. Med dodává téhle vůni punc eskalované úchylnosti, na kterou nemůžete nereagovat vyhraněně. Polarita love or hate v téhle vůni není úplně jasná - chvílema je možné se uchýlit zároveň k obému, což je… znepokojivé. Je to tak brutálně explicitní vůně, že už se ani nemusíte svlíkat. Chcete-li sexuálně zešílet či se nechat ovládat nejtemnějšími pudy, Miel de Bois vám bude kvalitním průvodcem.

Nahlásit

Hodnocení parfému Serge Lutens Miel de Bois

Líbí se mi (16) 53%
 
Neutrální (5) 17%
 
Nelíbí se (9) 30%

Reklama


Reklama