Eau de Charlotte

Značka:

Annick Goutal

Rok:

1982

Složení (ověřené)

pupeny černého rybízu, mimóza, kakao, konvalinka, vanilka

Kategorie:

květinově zelená

od 1464 Kč
  • 10.11.13

Sladce zelená vůně s jemně trpkým tónem, postupně přecházející do jemně nasládlé pudrově květinkové vůně. Po plném rozvonění pěna z horké smetanové čokolády. Velmi zvláštní a uklidňující vůně…krásně splývá s kůží a vyzařuje u ní elegance tiché dámy v béžovém chanelovském kostýmku, malém kloboučku a s dvouřadou šňůrou perel na krku.

Nahlásit
  • 11.02.12

Na úplném začátku cítím kyselé galbánum jako třeba v Chamade, No.19 či Heure Excuise (to budou ty rybízové pupeny), zde je ale vlhké, šťavnaté a nosu lahodící, do 2 minut ale postupně přechází do zcela nekyselé vůně krému, vlhkého krému, krému s pudrem, vlhkých ubrousků na miminko, později prosvítá kakao, bambucké máslo s kakaem. Po půlhodině se vůně vyvine v krémovo kakaovo pudrovou, mírně mastná, trošku jako vůně některých rtěnek. Velice příjemná až lahodná a perfektně vyvážená, velmi hladká, nerazí do okolí, tělová vůně, ve spojení s kůží se rozvoní do nádherné kombinace.
Je to typ vůně, co jakoby pouze dokreslovala nositelku, mnozí v okolí si ani neuvědomí, že z vás cítí parfém, ale cítit ji budou. Vůně, která navozuje příjemnou klidnou atmosféru, rozprostře se kolem vás vůně kakaa, aniž si ji budete uvědomovat. Vhodná i tam, kde člověk je velmi blízko ostatním. Líbila by se mi na ženě jakéhokoli věku, ale spíše na ženě přemýšlivé, trošku záhadné k elegantnímu decentnímu ženskému oděvu, nejvíce si představuji nějaký tlumeně růžový svetřík.

Nahlásit

Vlastnosti vůně Annick Goutal Eau de Charlotte

Suchá vůně
Sladká vůně
Chladná vůně
Teplá vůně
Mizerná výdrž (na kůži)
Superdržák (na kůži)
Mizerná výdrž (na oblečení)
Superdržák (na oblečení)
Slabá vůně
Silná vůně

Hodnocení parfému Annick Goutal Eau de Charlotte

Líbí se mi (47) 60%
 
Neutrální (22) 28%
 
Nelíbí se (9) 12%

Reklama


Reklama