Annick Goutal Gardenia Passion
 

Gardenia Passion

Značka:

Annick Goutal

Rok:

1989

Složení (ověřené)

od 1759 Kč
od 1979 Kč
  • 17.04.15

Mám ráda těžší vůně. Tahle je omamná a ty miluju úplně nejvíc.
Je tu jistá podoba s mou favoritkou od Annick, Songes. Omamnost, vůně jasmínu a jistá medovost tyto parfémy dle mého nosu hodně spojuje.
Ovšem Gardenia Passion má v sobě ještě něco, něco hodně zvláštního, co mě na první dojem od této vůně málem odradilo. Je to jakýsi odér čerstvě posekaných kopřiv, který po chvíli přešel do jemné celerové vůně. Po čase se to ovšem tak nějak pospojí, usadí a z vůně se stává až mýdlová stále ale omamná květinová óda.

Rozhodně bych ale doporučila před koupí očichat. Není to žádná řídká vodička ale opravdová a silná vůně, na toaletku možná až příliš.

Nahlásit
  • 02.03.10

Nejprve podotýkám, že jsem měla zmrzlý nos. Slečna prodavačka mi řekla, že je to těžká vůně. Nezdálo se mi. Omamná, to ano. Ale ne těžká. Jaký je rozdíl mezi tuberózou a gardenií, netuším. Jasmín je tam zřetelný. Fragille od JPG mi přijde omamná a těžká (tam je tuberóza ve složení)a taky štípe do nosu (asi pepř). Gardénia Passion je taková mazlavá jako vláčné máslo. Tu bych mohla. Připomíná mi Un Matin d'Orage, ale bez „houbiček“. Taky mi vzdáleně připomíná Teracotta Sous Le Vent (není tiaré taky druh gardénie?)Chvá­lím výdrž.

Nahlásit

Hodnocení parfému Annick Goutal Gardenia Passion

Líbí se mi (24) 47%
 
Neutrální (19) 37%
 
Nelíbí se (8) 16%

Reklama


Reklama