Be Delicious Night

Značka:

Donna Karan

Rok:

2007

Složení (ověřené)

HLAVA: mražené pomelo, drcený zázvor, chlazené ostružinové martini
SRDCE: fialová frézie, noční orchideje, saténový jasmín, fialový kosatec
ZÁKLAD: roztavená ambra, kadidlo, extrakt z myrhy, pačuli, sametový vetiver

Parfuméři:

Chaillan Jean Marc

od 20 Kč
od 142 Kč
od 545 Kč
od 727 Kč
  • 12.01.12

Kdo čekal party newyorské smetánky s vytříbeným vkusem, ten se šeredně pletl. Tohle je diskotéka z maloměsta. Nejvíce ve vůni cítím sladký rybíz v kombinaci s alkoholem. Vůně by byla hodně svěží, nebýt toho alkoholového oparu. Ani ke konci jsem necítila nic víc, než levný ovocný alkohol. Je na každém, jestli zrovna takhle chce vonět.

Nahlásit
  • 03.10.11

Jako vůně pěkná a mému příteli a mužům se líbí velmi,ale na mě tedy výdrž vůbec žádná,tak bych ráda věděla,jestli mají tuto zkušenost i jiné ženy,nebo mám odstřik ze špatného obchodu???Já v ní cítím ze začátku velmi výrazný černý rybíz,který pak přechází do alkoholu,do nějakého pití,které přesně nevím.Je to elegantní vůně a není pudrová či vanilková.

Nahlásit
  • 29.09.09

Moje podzimní vůně - venku je podivně a chci se zahalit do něčeho teplého,ale přitom trochu zádumčivého. Nejvíc jsou cítit asi ostružiny a kadidlo - vůně kadidla vydrží asi nejdéle (na ruce jsem ho našla ještě druhý den). Je dosladka a celkem drží, ale nepřijde mi extrémně výrazná.

Nahlásit

Hodnocení parfému Donna Karan Be Delicious Night

Líbí se mi (44) 56%
 
Neutrální (24) 30%
 
Nelíbí se (11) 14%

Hodnocení odbornice

  • 25.09.08

Delicious Night jsem se seznámila za navoněné stránky v časopise; následovala zkouška na papírku (na ruce už nebylo místo) a teď konečně došlo na řádný test na kůži. Série zelených, červených, hnědých a bůh ví jakých ještě jablek už mi docela leze krkem, chtěla jsem tedy samozřejmě černofialové jablko strhat, ale budu s tím muset počkat na...

číst více

Reklama


Reklama