Féerie Rose des Neiges

Značka:

Van Cleef & Arpels

Rok:

2011

Složení (ověřené)

HLAVA: liči, růžový pepř
SRDCE: magnólierůže

ZÁKLAD: fazole tonka, cedr

Popis parfému:

Autorem této vůně je Antoine Maisondieu, Givaudan.

  • 27.10.11

Nejsem žádný odborník, ani ještě neumím dokonale rozpoznat a popsat jednotlivé tóny a vůně v parfému, ale vzhledem k tomu, že je to velmi čerstvá novinka a zatím není moc k sehnání, dovolím si ji trošku přiblížit…
Dost mě překvapila – na netu o ní nikde moc zmínka není a v e-shopech se zatím neprodává, zkoušela jsem ji v kamenné prodejně Fann, ale ti ji přitom v e-shopu také ještě nemají.
Pokud očekáváte nějakou aspoň malou podobu klasické modré Féerii tak tato je úplně jiná – ze začátku hodně sladká, jako taková ta růžová žvýkačka Pedro před léty… později mi začala přecházet do květinova, taková klasická směs růží a ještě dalších květin, nic extra výrazného. Závěr je čisto čisté mýdlo nebo aviváž, převažuje výrazné mýdlo, příjemná čistá vůně.
Kdo má rád vůně tohoto typu, přijde si na své. Jen pořád bojuji s myšlenkou, zda vůbec bude poznat, že jsem něčím navoněná, jestli okolí pozná, že tato vůně je opravdu parfém a ne jen závan hezky vonícího mýdla z právě umytých rukou :-)
Každopádně bych ji nevolila na zimu, tak jako říkala paní prodavačka, že za tímto účelem je vydaná ted na zimu. Řekla bych spíš jarnička, klidně i celoroční.

Nahlásit

Hodnocení parfému Van Cleef & Arpels Féerie Rose des Neiges

Líbí se mi (28) 67%
 
Neutrální (11) 26%
 
Nelíbí se (3) 7%

Reklama


Reklama