Quel Amour!

Značka:

Annick Goutal

Rok:

2002

Složení (ověřené)

pivoňka, planá růže, pelargónie, červený rybíz, granátové jablko, třešně, vínová broskev

Parfuméři:

Doyen Isabelle

Kategorie:

květinová, květinově ovocná

  • 17.04.15

Rybízová nálož.
Něco tak nekonečně šťavnatého,stu­deného, svěžího a přitom nasládlého, ale tak hezky, štiplavě sladkého jsem nečekala.
Je to jako když se pustíte do ovocného salátu na louce u chladné řeky.
Rybízová kyselost, sladkost broskví a opravdová vůně růží, pivoněk.. Lehká vůně, letní a nikoho nemůže urazit. Jen je škoda, že s výdrží to není žádná hitparáda..

Začínám Annick opravdu milovat…

Nahlásit
  • 29.04.12

Je jemná květinová a plná ovoce. Kytky teda moc nemusím, ale tady jsou takové skutečné, prostě jako bych seděla někde v zahradě a užívala si vůni právě kvetoucích pivoňek a růží. Malinko kyselosti vnáší do vůně ovoce – rybíz a granátové jablko. Ale skutečně jen tolik, aby ubraly na sladkosti a vše je tak krásně zaoblené, hladké a krásně harmonické.

Nahlásit
  • 09.01.10

Popsat tuto vůni se mi zdá, jako oříšek. Kdo je zvyklý na běžné sladké růžovky - ovocenky, ktaré teď všechny značky chrlí na trh jako zběsilé, bude se asi divit, proč je tato vůně popisována jako sladká.Sladká vůně v pravém slova smyslu to totiž rozhodně není. První tóny jsou ovocné, ale spíše připomínají směs zahradního a lesního ovoce opláchlého deštěm.Některé kousky už v té směsi vnímám dokonce jako trochu nahnilé.V zápětí se hlásí o slovo růže.Nejprve jakoby kytice suchých zaprášených růží, podbarvených tónem míchané bílé masti z lékárny, posléze se vůně usazuje v poslední fázi, kterou představují plané růže.A ty jsou skutečně krásné.Z vůně cítím rozpaky.Není ošklivá, i když hodně rozporuplná.Asi bych ji okázala nosit.Bohužel velikou slabinou je výdrž, i po silné aplikaci vydržela na ruce jen asi hodinu.

Nahlásit

Hodnocení parfému Annick Goutal Quel Amour!

Líbí se mi (37) 54%
 
Neutrální (17) 25%
 
Nelíbí se (15) 22%

Hodnocení odbornice

  • 13.11.10

Annick Goutal patří mezi exkluzivní a u nás nepříliš známé značky. Chlubí se tím, že vytváří unikátní parfémy podle poctivých starých tradic a nevšímá si přitom módních trendů; používá co nejvíc přírodních esencí a na každé vůni si dává záležet, aby opravdu ladila. Nesmíme to samozřejmě brát doslova, zákazníkovi je třeba máznout kolem pusy...

číst více

Reklama


Reklama